A frászt hozta szurkolóira az Arsenal

arsenal (arsenal, olivier giroud, olivier giroud, )

A Norwich a 85. percig vezetett az Emirates Stadionban. A vége mégis 3-1 lett az Arsenalnak.

Fotó: AFP

A Bajnokok Ligája-indulásért küzdő Arsenal számára nem volt valami gördülékeny a siker a Norwich ellen, pedig a legtöbben sima meccsre számítottak, amin az Ágyúsok bedarálják a Kanárikat. Ehhez képest a sárgamezesek Turner 56. percben szerzett találatával vezettek, és nagyon közel kerültek a győzelemhez.

Azonban a 85. percben Arteta büntetőből egyenlített, majd három perccel később Bassong a saját kapuját vette be, így már az Arsenalnál volt az előny. A vége előtt nem sokkal Podolski is góllal jelentkezett, így végül ha nehezen is, de 3-1-re nyertek a hazaiak.

A Liverpool meglepetésre gólnélküli döntetlent játszott a Reading otthonában, a West Ham pedig a Southampton otthonából hozott el egypontot.

Eredmények – Premier League, 32. forduló

Arsenal-Norwich City 3-1 (0-0)
Gólszerzők: Arteta (85.-büntetőből), Bassong (88.-öngól), Podolski (90.) illetve Turner (56.)

Aston Villa-Fulham 1-1 (0-0)
Gólszerzők: N’Zogbia (55.) illetve Delph (66.-öngól)

Everton-Queens Park Rangers 2-0 (1-0)
Gólszerzők: Gibson (40.), Anichebe (56.)

Reading-FC Liverpool 0-0

Southampton-West Ham United 1-1 (0-0)