A Chelsea kiharcolta a második meccset a United ellen

manchester united chelsea (manchester united, chelsea, )

Nagy meglepetésre a Manchester United 2-0-ról nem tudta megnyerni a Chelsea elleni FA-kupa negyeddöntőt.

Az angol FA-kupa elődöntőjében már ott van a Manchester City és a Wigan. A másik ágon a Millwall a Blackburnnel, a Manchester United a Chelsea-vel küzd. A párharcok mindkét esetben döntetlenre végződtek vasárnap, így újrajátszás következik az ellenfél pályaválasztásával.

Csakhogy amíg a Millwall-Rovers meccsen nem született gól, Manchesterben négy is. Már a 11. percben 2-0-ra vezetett a United, és ekkor senki sem gondolta volna, hogy a hazaiak kiengedik a kezükből a továbbjutást.

Pedig így történt, a nagyszerű első félidő után a Chelsea feltámadt, Hazard és Ramires gólja után pedig rendkívül közel állt a továbblépéshez: Hazard, Mata és Ramires helyzeténél De Gea védett hatalmas bravúrral.

Maradt a 2-2, újrajátszás következik. A győztes a Manchester Cityvel találkozhat az elődöntőben.