Orosz ellenféllel ikszelt a Vidi

A beleki edzőtáborban a Videoton FC 1-1-es döntetlent játszott az orosz Terek Grozny együttesével.

A fehérvári alakulat a Premjer League 5. helyezettjével találkozott Belekben, barátságos mérkőzésen. José Gomez legénysége február 17-ig marad Törökországban, és több meccset is játszik majd, ám először az orosz együttes ellen léptek pályára Gyurcsóék.

Az összecsapás első félidejében a zöld mezesek szereztek vezetést, Katsaev tizenegyesével: az egyik orosz átesett Vinicius lábán, így a játékvezető a mészpontra mutatott.

A szünet után nagyon nyomott a Vidi, és ennek meg is lett a gyümölcse, hiszen a 60. percben egalizált a magyar együttes. Mitrovic remekül vett át egy labdát a tizenhatos vonalánál, majd precízen kilőtte a jobb alsót (1-1).

A döntetlennel végződő találkozón egyébként pályára lépett a Videoton két új szerzeménye is: a portugál Vítor Gomes 22, a salvadori Arturo Alvarez pedig 20 percet kapott.