Tőzsérék pontot mentettek a Juve ellen

genoa (genoa, )

A Seria A 22. fordulójában a listavezető Juventus csak 1-1-es döntetlenre volt képes a Genoa ellen.

Mivel a olasz bajnokság tabellájának első fele meglehetősen sűrű, így egy pontvesztés komoly gondot okozhat a csapatok számára, ezért a Juventusnak is a maximumot kell nyújtania, hiszen a szombati játéknap előtt csak öt pont volt az előnye a Napoli és a Lazio előtt. Azonban a siker nem jött össze a Zebráknak, hiszen Tőzsér Dániel együttese, a Genoa elvitt egy pontot Torinóból.

Az első félidő eseménytelensége után a második játékrészben már gólok is potyogtak, igaz csak kettő, az is egyenlő elosztásban: az 54. percben egy remek hazai összjáték után Quagliarella a kapu torkából passzolt a gólvonal mögé, igaz, egy védőnek is bele kellett érnie a labdába, hogy biztosan gól szülessen. Majd a 69. percben jött az egyenlítés, Kucka ívelését Borriello fejelte a hálóba (1-1).

Ezzel a döntetlennel a Juventus továbbra is első, a Genoa viszont maradt a kieső, 18. helyen. Tőzsér Dániel csak a kispadon kapott helyet.