Őrült olasz kupameccs Palermóban

A Palermo 4-4 után 11-esekkel búcsúzott az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében a Siena ellenében.

Nem mindennapi találkozót hozott a Palermo és a Siena mérkőzése, hiszen a 90 perc végén 3-3 állt az eredményjelzőn.

A hazai csapatból Ilicic mesterhármast szerzett, két találata mellesleg büntetőből született. A harmadik gól már a rendes játékidő legvégén esett, így a hosszabbítás, valamint a 11-es párbaj következhetett. Ha nincs a gól, a Siena plusz fél óra kihagyás nélkül ment volna a következő körbe.

Ugyanis egy-egy gól született a ráadásban, így a büntetők döntöttek, a Palermo pedig egyetlen egyet sem tudott értékesíteni.

Az Olasz Kupa nyolcaddöntőjében ezen kívül még egy meccsen vagyunk már túl, azon a Juventus 2-1-re verte hosszabbítást követően a Bolognát.

Eredmény – Olasz Kupa
Palermo – Siena 4-4 (11-esekkel 0-3)
gólszerzők: Ilicic (39, 46., 90. – az elsőt és a harmadikat 11-esből), Bertolo (98.), illetve Reginaldo (21., 59.), Gonzalez (40.), Angelo (100.)