Sport
Budapest, 2017. április 15.
A ferencvárosi Szekeres Klára (j2) és a bukaresti Linnea Torstenson (j) a nõi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntõjében játszott FTC Rail Cargo Hungária - CSM Bukarest mérkõzésén a fõvárosi BOK Csarnokban 2017. április 15-én. A háttérben A bukaresti Anasztaszija Labacs (b) és a ferencvárosi Danick Snelder.
MTI Fotó: Szigetváry Zsolt

Kisorsolták a csoportokat a kézilabda-BL következő kiírásához

24.hu
24.hu

2017. 06. 30. 22:22

Korábban a témában:

Nem volt kegyes a sorsolás péntek este Ljubljanában a magyar csapatokkal. A férfiaknál a Telekom Veszprém többek között a lengyel Kielcével és a francia PSG-vel, míg a Mol-Pick Szeged a címvédő Vardar Szkopjával és a spanyol Barcelonával került azonos csoportba.

A Császár Gábort foglalkoztató Schaffhausen a C-csoportba került, ahol többek között az Ademar Leónnal és a szlovén Velenjével találkozik.

A hölgyeknél a címvédő Győri Audi ETO KC az orosz Rosztov-Donnal, a dán Midtjyllanddal és a francia Bresttel került össze, míg az FTC-Rail Cargo Hungaria a macedón Vardar Szkopjéval, a norvég Larvikkal és a második selejtezőcsoport győztesével találkozik.

A lebonyolítás nem változik a legutóbbi évhez képest, 28 csapat küzd négy csoportban. A csoportkör első fordulója szeptember 13-17-én lesz, míg az A-B-csoport esetében 2018. február 28. és március 4. között zárul a szakasz.

Kézilabda Bajnokok Ligája 2017-18-as kiírás, csoportok:

Férfiak:
A csoport: Barcelona (spanyol), Vardar Szkopje (macedón), Löwen (német), PPD Zagreb (horvát), Wisla Plock (lengyel), MOL-PICK Szeged, Kristianstad (svéd), Nantes (francia)
B csoport: Telekom Veszprém, Kielce (lengyel), PSG (francia), Aalborg (dán), Celje (szlovén), Meskov Breszt (fehérorosz), Flensburg (német), THW Kiel (német)
C csoport: Ademar León (spanyol), Skjern (dán), Velenje (szlovén), Schaffhausen (svájci), Dinamo Bucuresti (román), Elverum (norvég)
D csoport: Metalurg Szkopje (macedón), Motor Zaporizzsja (ukrán), Montpellier (francia), Besiktas (török), Csehovszkije Medvegyi (orosz), a selejtezőtorna győztese

Nők:
A csoport: CSM Bucuresti (román), Nyköbing (dán), Krim Ljubljana (szlovén), Vistal Gdynia (lengyel)
B csoport: Győri AUDI ETO KC, Rosztov-Don (orosz), Midtjylland (dán), Brest (francia)
C- csoport: Vardar Szkopje (macedón), Larvik (norvég), Ferencváros, 2. selejtezőtorna győztese
D csoport: Buducsnoszt Podgorica (montenegrói), Metz (francia), SG BBM Bietigheim (német), 1. selejtezőtorna győztese

vissza a címlapra

Kommentek

Legfrissebb videó mutasd mind

Budapest, 2015. június 27.
ByeAlex (Márta Alex) lép fel az Élj tisztán! elnevezésű drogellenes világnapi rendezvény gálakoncertjén a Margitszigeti Szabadtéri Színpadon 2015. június 26-án este.
MTI Fotó: Marjai János
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.