Ilyen, amikor a kétgólos előny mit sem ér

A Nashville Predators nyerte az NHL nyugati főcsoportdöntőjének első meccsét az Anaheim otthonában és a második meccsen is remekül kezdtek, a 9. percben már 2-0-ra vezettek. A Ducks a második harmad elejére ledolgozta hátrányát, és ugyan a Nashville 2-2 után ismét előnybe került, egy Pekka Rinne alatt átcsorgó koronggal újra egalizált az Anaheim.

A 38. perc elején született meg a győztes gól, amikor Ritchie bombázott szélről a nashville-i kapuba. A Ducks még egy üres kapus gólt is lőtt a végén, így magabiztosan nyert és egyenlített a párharcban.

A pályaelőny ugyanakkor még a Nashville-nél van és a következő két meccs a Predatorsnál lesz. (Fotó: Europress/Getty Images North America/Sean M. Haffey)