Arsenal's Chilean striker Alexis Sanchez (R) scores the opening game past Southampton's English goalkeeper Fraser Forster during the English Premier League football match between Southampton and Arsenal at St Mary's Stadium in Southampton, southern England on May 10, 2017. / AFP PHOTO / Adrian DENNIS / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

Alexis Sanchez mesteri góljával kapaszkodik az Arsenal

2017. 05. 11. 10:39

Úgy látszik Arséne Wenger és csapata megpróbál belekapaszkodni az utolsó fűszálba, hogy a BL-t érő negyedik helyre odaérjen.

Az Arsenal 2-0-ra győzött a Southampton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójából szerdára halasztott mérkőzésen.

A második félidő elején a chilei egy egészen pazar átvételt, majd cselt – amely után két játékos ment el – követően szerzett vezetést az Arsenalnak. 0–1 Sancheznek ez volt a szezonbeli huszadik, idegenben pedig a 14. találata.

A 80. percben Olivier Giroud kapott lehetőséget, aki nem sokat tökölt, három perccel később beállította a végeredményt. A francia támadó tizedik Premier League gólját lőtte ebben az évadban. 0–2