Kézi-BL: Görbicz Anita-megoldás, amiről fél Európa beszél

Vasárnap este szerezte meg a Győri Audi ETO KC története harmadik Bajnokok Ligája győzelmét (Győri Audi ETO KC – Vardar Skopje 31-30 (15-12) – hosszabbítás után).

Természetesen ez a fantasztikus diadal újra és újra témát ad a sportszerető embereknek. A Final Four legszebb találatait rögzítő videót már megosztottuk olvasóinkkal, de elég furcsa módon abban egy szkopjei büntető szerezte meg az első helyet, nem pedig az, amelyről pillanatnyilag fél Európa beszél. Az, ahol az amúgy hét gólt szerző Görbicz Anita zseniális megoldással hozta kihagyhatatlan helyzetbe csapattársát, Jana Kedlikovát.

Eredmény – Női kézilabda Bajnokok Ligája, döntő

Győri Audi ETO KC – Vardar Skopje 31-30 (15-12) – hosszabbítás után
Gólszerzők:
Görbicz 7, Groot, Mörk 6-6, Amorim, Tomori 3-3, Bódi, Broch, Knedlikova 2-2, illetve Lacrabere, Althaus 6-6, Penezic, Radicevic, Lekic 4-4, Mavsar 3, Herrem 2, Lazovic 1