CLEVELAND, OH - APRIL 15: LeBron James #23 of the Cleveland Cavaliers drives around Myles Turner #33 of the Indiana Pacers during the second half in Game One of the Eastern Conference Quarterfinals during the 2017 NBA Playoffs at Quicken Loans Arena on April 15, 2017 in Cleveland, Ohio. Cleveland won the game 109-108 to take a 1-0 series lead. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement.   Gregory Shamus/Getty Images/AFP

Szoros meccsen nyert a Cavs, magabiztos győzelmet aratott a Spurs

2017. 04. 16. 07:53

Az alapszakasz végét elbénázó Cleveland Cavaliers meccsével indult a rájátszás az NBA-ben, LeBron Jamesék az Indiana Pacerst fogadták.

Az első félidőben jól játszott a címvédő, mely hétpontos előnyt épített ki a nagyszünetre. A harmadik játékrészt is megnyerte a Cavs, de a zárónegyedben majdnem elszórakozta a meccset.

95-84-ről jött vissza a Pacers, sőt a hajrában vezettek is a vendégek (103-105), végül azonban nagy nehezen behúzták a meccset a hazaiak.

A San Antonio Spurs simán nyert a Memphis Grizzlies ellen, a Utah és a Bucks is győzelemmel kezdett.

NBA, rájátszás, végeredmények:

Kelet:

Toronto Raptors (3.) – Milwaukee Bucks (6.) 83–97 (22–30, 29–16, 19–29, 13–22)

Cleveland Cavaliers (2.) – Indiana Pacers (7.) 109–108 (34–29, 32–30, 26–25, 17–24)

Nyugat:

Los Angeles Clippers (4.) – Utah Jazz (5.) 95–97 (24–22, 28–30, 18–22, 25–23)

San Antonio Spurs (2.) – Memphis Grizzlies (7.) 111–82 (30–25, 27–19, 32–15, 27–18)