Kétgólos előnyről ikszelt a futsal-válogatott az Eb-selejtezőben

Vasárnap második mérkőzését játszotta a magyar futsal-válogatott a bakui Európa-bajnoki selejtezőben, az albánok elleni 4-3-as győzelem után most Bosznia és Hercegovina csapata volt az ellenfél.

Az első félidőben nem volt gól, a szünet után pedig Horváth és Róth is betalált, így 2-0-ra vezettünk. A 31. percben szépített az ellenfél, amelytől később kiállították Ivankovicsot. A hajrában, a 38. percben aztán egyenlített Bosznia, 2-2 lett a vége.

Az Eb-selejtezős csoportokból az első helyezettek jutnak ki az Európa-bajnokságra, a másodikakra és a legjobb csoportharmadikra pótselejtező vár. A bakui négyesben az azeriek számítanak a legesélyesebbnek, velük kedden játszik a magyar válogatott. (Fotó: MLSZ Facebook)