MELBOURNE, AUSTRALIA - FEBRUARY 22 : Krisztian Berki of Hungary competes in the Men's Pommel Horse during the Gymnastics World Cup at Hisense Arena in Melbourne, Australia, February 22, 2017. Asanka Brendon Ratnayake / Anadolu Agency

Berki Krisztián nem talált legyőzőre a dohai vk-versenyen

2017. 03. 24. 18:20

Berki Krisztián aranyérmet nyert lólengésben, Kovács Zsófia pedig ezüstöt szerzett felemáskorláton a tornászok dohai világkupaversenyén pénteken.

A katari viadal honlapja szerint az olimpiai, világ- és Európa-bajnok Berki – aki az első helyen jutott a döntőbe – 14,933 ponttal győzött. Az UTE sportolója idén a Melbourne-ben rendezett vk-n is aranyérmes volt.

Kovács Zsófia felemáskorláton 13,066 ponttal lett második, ugrásban pedig 13,933 ponttal a negyedik helyet szerezte meg.

A Dunaferr SE versenyzője szombaton a gerenda és a talaj fináléjában is érdekelt lesz.