Kézi-BL: óriásit küzdött a Veszprém a Barcelona ellen

A Telekom Veszprém szombat este a Barcelona ellen készült bravúrt bemutatni a Bajnokok Ligájában.

12-10-re vezetett a bakonyi gárda a félidő hajrájában, de villámgyorsan egyenlítettek a katalánok. Ezt követően kettős emberelőnybe került a hazai együttes, de hetesből nem sikerült újra vezetést szerezni, Pérez de Vargas hárított.

Sőt, fordítottak a vendégek, Dragan Gajic góljával aztán rögtön egalizált a Veszprém, majd Nagy László találatának köszönhetően 14-13-mal fordultak a csapatok.

Hazai góllal indult a második félidő, 18-18 után viszont zsinórban négy gólt szereztek a vendégek. Öt perccel a vége előtt kettős emberelőnybe került a Veszprém, Cristian Ugalde hozta közelebb a magyar csapatot (21-24).

Gajic hetesből köszönt be, Borto Ristovski azonban fontos pillanatban mutatott be bravúrt, így a Barcelona győzött.