Szolnok, 2017. január 17.
Luksa Andric (k), a Szolnok és Kenan Sipahi (j), a Besiktas játékosa a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája E csoportjának a 13. fordulójában játszott Szolnoki Olaj - Besiktas mérkõzésen a szolnoki Tiszaligeti Sportcsarnokban 2017. január 17-én. Szolnoki Olaj-Besiktas 91-96.
MTI Fotó: Mészáros János

Egy perccel a vége előtt öt ponttal vezetett, mégis kikapott a Szolnok a BL-ben

2017. 01. 17. 21:24

A Szolnoki Olaj hosszabbítás után kapott ki a csoportelső török Besiktastól kedden a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája 13. fordulójában – írja a klub hivatalos honnlapja.

Az első negyed 18-18-as döntetlennel zárult, a félidőre azonban kilencpontos hátrányba került a magyar bajnok.

A harmadik harmadban produkált egy 19-5-ös futást a hazai együttes, mellyel a vezetést is átvette.

A hajrára ötpontos előnnyel fordultak rá Knézics Zorán tanítványai, de a törökök egyenlíteni tudtak, majd a hosszabbítást jobban bírták, így győzelmet ünnepelhettek.

Bajnokok Ligája, 13. forduló, végeredmény:

Szolnoki Olaj-Besiktas (török) 91-96 (18-18, 17-26, 24-12, 21-24, 11-16) – hosszabbítás után