Croatia's pivot Tin Kontrec celebrates after scoring a goal during the 25th IHF Men's World Championship 2017 Group C handball match Croatia vs Belarus on January 16, 2017 at the Kindarena in Rouen. / AFP PHOTO / CHARLY TRIBALLEAU

Kézi-vb: A horvátok bedarálták a fehéroroszokat is

2017. 01. 16. 22:16

Hétfőn este Horvátország a fehéroroszokkal csapott össze a franciaországi világbajnokság csoportkörének 3. fordulójában.

Az első félidőben háromgólos előnybe kerültek a horvátok, 18-15-tel fordultak a csapatok.

A második játékrész elején feljöttek mínusz egyre a fehéroroszok, majd sokáig tapadtak az ellenfélre, de 23-22 után zsinórban hat gólt szereztek Zeljko Babic tanítványai, így el is döntötték a mérkőzést.

A horvátok a harmadik győzelmüket aratták a vb-n. A magyar válogatott is megszerezte első pontjait, Chilét szomorították a mieink.