Veszprém, 2016. október 1.
A veszprémi Momir Ilic a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A csoportjának második fordulójában játszott Telekom Veszprém - Kadetten Schaffhausen mérkõzésen a Veszprém Arénában 2016. október 1-jén. A Veszprém 32-28-ra gyõzött.
MTI Fotó: Bodnár Boglárka

Nem bírt horvát ellenfelével a Veszprém

2016. 12. 12. 10:35

A Telekom Veszprém 29–29-es döntetlent játszott Nekcsén a SEHA-liga vasárnapi játéknapján.

Pedig a félidőben még öt góllal a magyar bajnok vezetett (13-18), a fordulás után azonban megrázta magát a hazai együttes, és felzárkózott. A játékidő negyede még hátravolt, mikor kiegyenlített, majd fordított a Nexe (23-22). A hajrában aztán Dragan Gajic vezérletével átvette a vezetést a Veszprém, de nyerni nem tudott, a hazaiak az utolsó másodpercekben hétméteresből egyenlítettek.

A bakonyi gárdának nem sok ideje volt a pihenésre hétvégén, hiszen szombaton Varasdon kapott ki a Veszprém 27-23-ra a PPD Zagrebtől. Érdekesség továbbá, hogy egy héttel ezelőtt a Vardar Szkopje is csak egy időntúli hetes révén tudott pontot szerezni Xavi Sabaté tanítványai ellen.