Császár Gábor megszórta magát a Bajnokok Ligájában

Császár Gábor csapata a Schaffhausen 29-26-os vereséget szenvedett hazai pályán a Flensburg ellen a férfi kézilabda Bajnokok Ligája A-csoportjában.

6-3-ra elhúzott a mérkőzés elején a svájci gárda, de nem sokáig örülhettek a hazai szurkolók, hiszen 8-7-re fordított a Flensburg. A félidő vége előtt ráadásul a meccs elején bravúrokat bemutató Nikola Marinovicnak sérülés miatt le le kellett mennie a pályáról.

A második félidőben már néggyel is ment a Bundesliga második helyezettje, de bő tíz perccel a vége előtt felzákózott a Schaffhausen. A hajrában azonban nem tudtak mit kezdeni a svájciak a csereként beállt Mattias Andersson kapussal.

A vége 29-26 lett Császár Gábor a meccs után azzal vigasztalódhatott, hogy ő lett a mérkőzés legeredményesebb játékosa nyolc találattal. A Flensburg jelenleg harmadik, a Schaffhausen pedig pont nélkül szerénykedik az A-csoport utolsó helyén.