Szikora elképesztő védése az EHF legjobbjai között – videó

Az FTC-Rail Cargo Hungaria szombaton döcögős kezdés után aratott magabiztos győzelmet (26-22) Dabason a HC Leipzig ellen.

A Bajnokok Ligája-csoportkör harmadik fordulójában rendezett összecsapáson Szikora Melinda elképesztő bravúrt mutatott be a második félidőben:

Az aktuális kör legnagyobb hárítását bemutató Katja Kramarczyk próbálta megtréfálni saját térfeléről a 27 éves kapust, de nem járt sikerrel, a kiskunfélegyházi születésű kézilabdázó ujjheggyel tolta ki a játékszert a jobb felsőből.

A forduló legjobb játékosai közé Szikorán kívül a győri Eduarda Amorim került be, aki öt góllal járult hozzá a CSM Bukarest elleni győzelemhez.