SEHA Liga: Sorozatban negyedszer nyert a Veszprém

A Telekom Veszprém sorozatban a negyedik győzelmét aratta a SEHA Ligában, miután 27-23-ra verte a Nexe Nasice csapatát hazai pályán.

A regionális bajnokság hivatalos honlapjának beszámolója szerint a címvédő együttes már a félidőben ötgólos előnyre tett szert. (17-12) Blaz Blagotinsek négy, Gulyás Péter pedig háromszor köszönt be az első játékrészben, mely 3-1-es veszprémi futással zárult.

A második harminc percben rendre négy-öt góllal vezetett a hazai együttes, de három perccel a vége előtt feljött 25-22-re a horvát együttes. Andreas Nilsson ekkor hétperces veszprémi gólcsendnek vetett véget, az utolsó percben pedig Renato Sulic állította be a végeredményt. (27-23)

A Telekom Veszprém már az ötödik győzelmét szerezte meg a sorozatban, eddig csak a Vardar tudta megverni a magyar sztárcsapatot. (29-22)