MADRID, SPAIN - MAY 6: Cristiano Ronaldo (C) football player  of Real Madrid watches Rafael Nadal of Spain and Joao Sousa of Portugal quarter final round match at the Mutua Madrid Open tennis tournament at the Caja Magica in Madrid, Spain on May 06, 2016.
 Burak Akbulut / Anadolu Agency

Ronaldo a helyszínen szurkolt, így is kikapott a portugál

2016. 05. 07. 07:58

Madridra összpontosul hétvégén a teniszvilág szeme, hiszen a spanyol főváros ad otthont a női és a férfi versenyeknek.

Pénteki győzelmével Rafael Nadal tovább robog  az újabb tornagyőzelem felé, a negyeddöntőben 6:0, 4:6, 6:3 arányban múlta felül a portugál Joao Sousát a 6 millió euró összdíjazású versenyen.

Az első szett a vártnál is simább mérkőzést sejtetett, de a portugál megrázta magát és a második játszmában izgalmassá tette a játékot. A spanyol azonban nem zavarodott meg és a döntő szettben sima 6-3-al lezárta a mérkőzést.
Az elődöntőben megismétlődik a torna tavalyi döntője, akkor sima 6:3, 6:2-vel Andy Murray került ki győztesen kettejük meccséből, idén úgy néz ki nehezebb dolga lesz a britnek.

A másik ágon Nisikori Kei és Novak Djokovic küzd a fináléért.