Olyan nevetséges színészkedést mutatott be a hokis, hogy inkább bocsánatot kért

A hoki egyik legjobb szabályváltoztatása volt pár éve, mikor bevezették, hogy színészkedésért is jár a kétperces büntetés. Erre láttunk egy tökéletes példát magyar idő szerint szerda hajnalban, a New Jersey Devils – Philadelphia Flyers (3-6) mérkőzés első harmadában.

Nem kell hozzá sasszem, hogy lássuk az alábbi videón: a philadelphiai Andrew MacDonald az ütőjével nagy erővel ráütött Joseph Blandisi vádlijára. Meg is kapta érte a maga két percét, azonban Blandisi rendesen rájátszátott a dologra, később ő is bevallotta, hogy feldobta magát. Így szerette volna felhívni a játékvezetők figyelmét arra, hogy szabálytalanság történt.

Ez olyan jól sikerült, hogy színészkedésért őt is kiküldték két percre.

Blandisi műesése:

A hokidrukkerek a történtek után gyakorlatilag körberöhögik Blandisit a neten, ha van valami, amit nem néznek jó szemmel a szurkolók a jégkorongban, az pont a színészkedés. A Devils támadója is elismerte, hogy átlépett egy határt:

Mindenkitől elnézést kérek azért, amit tettem. Ilyennek sosem szabadna megtörténnie