Pécs, 2014. december 23.
Talant Dujshebaev, a magyar válogatott szövetségi kapitánya a férfi kézilabda Magyarország-Egyiptom barátságos mérkõzésen a pécsi Lauber Dezsõ Sportcsarnokban 2014. december 23-án. Magyarország-Egyiptom 31-28 (13-15).
MTI Fotó: Sóki Tamás

Szerbiában maradt alul a kéziválogatott

2016. 01. 09. 19:37

Az Európa-bajnokságra készülő magyar férfi kézilabda-válogatott kikapott a szintén Eb-résztvevő szerb együttestől szombaton a délvidéki Zentán játszott felkészülési mérkőzésen.

A felmérőn a szerbek játszottak hatékonyabban az első félidőben, és bár negyedóra elteltével 7-6-ra még a vendégegyüttes állt jobban, a szünetig háromgólos előnyre tettek szert. Fordulás után közelebb zárkózott a magyar csapat, s a 45. percben már csak minimális különbséggel vezetett a házigazda (19-18). A hajrát azonban a vendéglátók bírták jobban, így két góllal nyerni tudtak – írja az MTI.

Vasárnap a két együttes Kecskeméten ismét megmérkőzik egymással.A kontinenstorna január 15-én kezdődik, a Talant Dujshebaev szövetségi kapitány irányította magyar együttes a D csoportban 16-án Montenegró, 18-án Oroszország, 20-án pedig Dánia legjobbjaival találkozik.