Szolnok, 2015. november 18.
Aaron Vincent Craft, a Szolnok játékosa kosárra tör a Nikola Markovic (j) a Szaloniki játékosa mellett a férfi kosárlabda Európa Kupa E csoportjának 6. fordulójában játszott Szolnoki Olaj - PAOK Szaloniki mérkõzésen, a szolnoki Tiszaligeti Sportcsarnokban 2015. november 18-án.
MTI Fotó: Bugány János

Jelentős hátrányt ledolgozva győzött az Olaj

2015. 11. 18. 20:12

Két győzelem mellett négy vereséggel áll a Szolnok.

A Szolnoki Olaj hazai pályán 18 pontos hátrányt követően legyőzte a görög PAOK-ot a férfi kosárlabda Európa Kupa szerdai, hatodik fordulójában.

A bajnoki címvédő szolnokiak az ígéretes kezdést követően a harmadik negyedben komoly hátrányba kerültek, a görögök már 18 ponttal is vezettek (29-47). A negyedik felvonásban bravúros fordítást bemutató hazaiak majdnem annyi pontot dobtak ebben a játékrészben (37), mint az azt megelőző háromban összesen (41).

Az Olaj legeredményesebb játékosa a 15 pontig jutó Vojvoda Dávid volt. A két győzelemmel és négy vereséggel rendelkező Szolnok jövő szerdán a litván Lietuvos Rytas otthonába látogat.