Tizenegyből semmi

2015. 11. 17. 12:21

A Philadelphia 76ers március 25-én nyert. Hétfőn a Dallas Mavericks verte.

Ritka negatív sorozatot tud felmutatni a Philadelphia. A 76ers idénybeli 11. mérkőzését is elveszítette a Dallasszal szemben (92-86) az NBA-ben, így az előző szezont is beszámítva megszakítás nélkül 21. alkalommal veszített. A legrosszabb széria 26 vereség volt a klub történetében.

Dirk Nowitzki (dirk nowitzki, )
Dirk Nowitzki Fotó: europress

A 76ers vesztét elsősorban Dirk Nowitzki, a Dallas veterán sztárja okozta, aki 21 pontjából hetet szerzett a hajrában, leszakítva ezzel a Philadelphiát, mely négy és fél perccel a vége előtt 82-81-re vezetett.

A nap legkiélezettebb csatáját Chicagóban rendezték, ahol a Bulls egy ponttal győzte le az Indiana Pacerst. A hazaiak annak ellenére nyerték meg a meccset, hogy az utolsó hat percben már nem számíthattak legjobbjukra, Derrick Rose-ra, aki bokasérülés miatt fejezte be idő előtt a találkozót.