Megmutatjuk a játéknap legszebb mozzanatait

Látványosságból szerdán sem volt hiány az NBA-ben.

A címvédő Golden State Warriors a negyedik negyedben 10 pontos hátrányból fordított, és végül 4 ponttal legyőzte a Los Angeles Clippers csapatát az észak-amerikai kosárlabdaligában (NBA).

Az oaklandi mérkőzésen a vendégek nyolc perccel a vége előtt 97-87-re vezettek, de a házigazdák – a 31 pontig jutó Stephen Curry vezérletével – a hajrában fordítottak, és 112-108-re nyertek, de a védekezésben is remekeltek. Festus Ezeli például ezt a blokkot még az elején mutatta be..

A Cleveland Cavaliers-New York Knicks (96-86) meccsen LeBron James olyat zsákolt, de olyat, hogy azt több szögből is megmutatjuk.

A Golden State mellett a Toronto és az Atlanta is sorozatban ötödik sikerét aratta, de utóbbi vereséggel kezdte az idényt, tehát nem büszkélkedhet százszázalékos mutatóval. A Brooklyn továbbra is nyeretlen, szezonbeli ötödik találkozóját vesztette el.

Izgalmas volt a végjáték Washingtonban is, ahol a Wizards 3 tizedmásodperccel a végső dudaszó előtt szerzett triplával győzte le a San Antoniót. Így Tony Parker 17 pontja és az ehhez hasonló kosarai is kevésnek bizonyultak.

Milwaukee Bucks 91-87-re verte a Philadelphia 76ers többek közt azért, mert Miles Plumlee ilyen blokkolással szegte kedvét az ellennek.

Végül megmutatjuk a nap leglátványosabb kamuját, amelyet Russell Westbrook mutatott be az Oklahoma City Thunder-Toronto Raptors (98-103) meccsen.