Négygólos hátrányból fordított és nyert a Szeged

Szivós Márton (szivós márton, )

Egyetlen góllal nyerni tudott a Szeged a Vasas ellen a férfivízilabda ob I pénteki játéknapjának első mérkőzésén a Komjádi uszodában.

Nem csak a labdarúgó élvonalban, hanem a medencében is rendeztek pénteken egy rangadót, ugyanis a Szeged látogatott a Komjádiba, ahol a Vasassal csapott össze. A waterpolo.hu tudósításából kiderül, hogy az első félidőben kettővel is vezetett a hazai együttes, de a nagyszünetben minimális volt a Vasas előnye (6-5).

Ezt a harmadik nyolc percben sikerült megtoldani, azaz kedvező helyzetből várta a záró negyedet a Vasas, de a szegediek lenullázták ellenfelüket, ráadásul idő közben három gólt is szerezve megnyerték a meccset, 9-10 lett a vége. Pedig a harmadik etapban már néggyel is vezetett a Vasas.

A Debrecen és a Ferencváros ütközete nem hozott ilyen sok gólt, de ott is csak egy találat döntött: a zöld-fehérek 6-5-re diadalmaskodtak a Hajdúságban.