Jött, látott és döntött a “vasálarcos”

Törött orra miatt egy hét után lépett pályára újra a Miami sztárja. Kinézetével jócskán meglepte a szurkolókat és az ellenfelet.

A címvédő Miami Heathez visszatért LeBron James, akinek múlt csütörtökön az Oklahoma City elleni találkozón tört el az orra. James fekete maszkot viselt az összecsapáson, de ez sem akadályozta abban, hogy néha úgy menjen, mint a tankés 31 pontot szórjon és ezzel vezesse győzelemre csapatát a New York Knicks ellen (108-82).

A Washington Wizards pontzáporos mérkőzésen, háromszori hosszabbítás után 134-129-re győzött a Toronto Raptors vendégeként az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) csütörtöki játéknapján.

A Wizardsban John Wall és Marcin Gortat is 31 pontot szerzett, míg a Raptorsban DeMar DeRozan volt a legeredményesebb 34 ponttal.

Denverben a hazai Nuggets az első negyedben mindössze nyolc pontra volt képes a Brooklyn Nets ellen, mely 12 perc után 21 ponttal vezetett, s végül 23 ponttal nyerte meg a meccset.