Gyász : Megverték a Pick Szegedet Zágrábban

Zágrábban csak rohant az eredmény után a sok hibával játszó Pick. Az őszi első Bajnokok Ligája mérkőzésén 3 góllal, 30-27-re kapott ki a Skaliczki-legénység.

A zágrábi fiatalok nekiestek a szegedieknek, akik sok hibával kezdték a mérkőzést. Az első játékrészben folyamatosan nőtt a horvátok előnye, a szünetben már 15-8-ra vezettek. A második félidőben sem sikerült felzárkózni a Picknek, továbbra is megmaradt az 5-7 gólos előnye a hazaiaknak. A mérkőzés végére olvadt a zágrábi vezetés a legkisebbre, 30-27-re kapott ki a Skaliczki-legénység.

CO Zagreb-Pick Szeged 30-27 (15-8)
Zágráb, játékvezetők: A. Covalciuc, I. Covalciuc (románok)

Zagreb: Ivic, Kelentric (kapus), Batinovic, Horvat 4 (1), Kaleb, Mandalinic, Maric 1, Matic 3, Matulic, Skoko3, Spiler 5, Sprem 6, Srsen, Stepancic 4, J. Valcic 3, T. Valcic 1. Vezetőedző: Szlavko Goluzsa.

Pick Szeged: Mikler, Tatai (kapusok), Ancsin 1, Balogh1, Blazevic 2, Buday 2, Fekete, Hegedűs, Kekezovics 1, Larholm 4, Nagy 1, Pribanic 4, Prodanovics 6 (4), Sulc 4, Vadkerti, Zubai 1. Vezetőedző: Skaliczki László.

Kiállítások: 10, ill. 2 perc
Hétméteresek: 1/1, ill. 4/4