Kőkemény harcban győztek a szegedi vízilabdások

A szegedi fiúk 8:5 re verték a német Spandau-t az újszegedi Sportuszodában a Bajnokok Ligája D csoportjának első fordulójában.

Rághatták a körmüket egy jó darabig azok, akik látták az A-Híd Szeged VE és a Spandau izgalmas viadalát. Bár az első negyedben a kezdő találatot Molnár Tamás vitte be az ellenfél hálójába, az végül rákapcsolt, így az első negyed 2:2- re zárult.

A második negyedben a Spandau tovább erősített, először vezetett, aztán fordítottak a szegedi fiúk. Így a negyed 2:1-es hazai győzelemmel ért véget.

A szünet után aztán megtáltosodtak a szegediek: a harmadik és utolsó negyed egyaránt: 2:1-gyel végződött  az A-Híd Szeged VE javára, amely így, ha kőkemény küdelemmel is, de végül 8:5-re megnyerte a mérkőzést.

A szegediek gólszerzői voltak: Molnár: 3, Juhász , Kayes, Varga , Somogyi, Kiss: 1 góllal.