Hosszabbítás után örülhettek a Phoenix-drukkerek

A Coyotes hatalmas küzdelemben gyűrte le aNashville Predatorst az észak-amerikai profi hokiliga rájátszásában.

Az észak-amerikai profi jégkorongbajnokság Nyugati konferenciájának elődöntőjében az első meccset a Coyotes otthonában, az arizonai Glendale-ben rendezték.

A Prérifarkasok végig nagy nyomás alatt tartották a Predators-t, de a vendégek mindig kiegyenlítettek. A rendes játékidő 3-3-as döntetlennel zárult, a hosszabbításban negyedóráig nem esett gól, aztán érkezett Ray Whiteny, és a buli után hozzá kerülő korongot beküldte a vendégkapuba, megszerezve a hazaiak győztes találatát az egyik csapat negyedik győzelméig tartó párharcban.

Ray Whitney lett a meccs hőse:

Eredmény – NHL, rájátszás, Nyugati főcsoport, elődöntő, 1. mérkőzés

Phoenix Coyotes-Nashville Predators 4-3 (1-1, 2-1, 0-1, 1-0) – hosszabbítás után