Egyenlítettek a békéscsabai röpisek a bronzcsatában

A Békéscsaba magabiztosan nyert a BSE ellen a női röplabda NB I bronzcsatájának negyedik felvonásán, így egyenlített a párharcban.

A békéscsabai hölgyek abban a tudatban készülhettek az összecsapásra, hogy ha nyernek, még van remény a bronzéremre, viszont ha kiadják kezükből a győzelmet, véget ér a szezonjuk. Nos, úgy tűnt, a viharsarokban a hazaiak összeszedték magukat, és simán, 3-0-ra legyőzték a vendég BSE-t, így a bajnoki harmadik helyről az utolsó, ötödik meccs dönt majd.

A 9-13. helyért kiírt rájátszásban a Palota hazai környezetben magabiztosan legyőzte a Kaposvárt, míg a férfiaknál a Szolnok szerezte meg a hetedik helyet a röplabda NB I-ben, miután a helyosztó párharc harmadik, mindent elődöntő szombati mérkőzésén hazai környezetben magabiztosan legyőzte a Csepel együttesét.