Meglepetés nélkül

Az Albacomp Fehérvár csapata felkészülési mérkőzést játszott a Kaposvárral, és fölényes győzelmet aratott.

A fehérváriak kihasználva a kéthetes bajnoki szünetet edzőmeccsekkel hangolnak a bajnokság alapszakaszának hátralevő fordulóira, valamint a Magyar Kupa négyes döntőjére.

A múlt héten Körmenden léptek pályára, ott több kulcsjátékos – Simon Balázs, Muhammad El-Amin, Keller Ákos és Damian Hollis – távollétében szenvedtek nyolcpontos vereséget (80-85) zártkapus találkozón.

Kedden este 300 érdeklődő előtt a Kaposvári KK együttesét fogadta a kék-fehér alakulat, és már az első húsz percben tetemes különbség volt a két csapat között. Mindenesetre ez jó előjelnek tűnik a szombati PVSK-Pannonpower elleni, idegenbeli összecsapás előtt.