Hosszabbításban nyert a Debrecen

A Debrecen hosszabbításban győzte le a vendég Jászberényt a férfi kosárlabda NB I. hétfői mérkőzésén.

Furcsa mérkőzést láthattak a Factum Sport Debrecen szurkolói, amikor kedvenceik a Jászberénnyel találkoztak.

Az első és az utolsó negyedet a hazaiak nyerték, a szünet előtt és után viszont a vendégek uralták a parkettet, ennek eredményeként a rendes játékidő végén 81-81 állt a táblán, következett a hosszabbítás.

A 43 pontos amerikai irányító, Justin Ingram vezérelte hazaiak a túlórában nagy küzdelemre kényszerültek, végül két ponttal múlták felül a Jászberényt.

Eredmény – Kosárlabda NB I., férfiak

Factum Sport Debrecen-Jászberényi KSE 96-94 (15-21, 24-18, 23-19, 19-23, 15-13) – hosszabbítás után
Legjobb dobók: Ingram 43, Schachtner, Szabó 15-15, Moore 13, illetve Hodges 27, Medve 16, Dramicanin 13, Austin 12, Szögi 10