A végén húzta be a Colts

Az Indianapolis hazai pályán legyőzte a Houston csapatát a tengerentúli amerikaifutball-bajnokságban.

A hazaiak kezdték a csütörtöki találkozót az NFL alapszakaszának 16. fordulójából, de pont nélkül maradtak, míg a Houston hamar magához ragadta a vezetést (0-7).

Az első negyedben mégy egy-egy mezőnygól született, a különbség tehát ekkor nem változott (3-10). A mérkőzés felénél azonban már csak négy pont volt a két csapat között, köszönhetően Adam Vinatieri második mezőnygóljának (6-10).

A Texans nagyjából két perccel a vége előtt is négypontos előnyben volt (12-16), ám a Colts a legvégén egy touchdownnal átvette a vezetést, a vendégek pedig már a hátralévő kis időben nem tudtak eredményesek lenni.

Az Indianapolis sorozatban a második győzelmét aratta (nincs is több nekik az alapszakaszban), míg a Houston tíz győzelem mellett az ötödik vereségét szenvedte el.