Média
Készül a Mi Kis Falunk

Ügyeskedő polgármester az RTL új saját gyártású filmsorozatában

Szalay Dániel
Szalay Dániel

2016. 09. 16. 10:19

Korábban a témában:

Hivatalosan is bejelentette az RTL Klub, amiről pár órával ezelőtt az RTL tegnap esti ügyfélpartija alapján nagyvonalakban már beszámoltunk: új évaddal visszatér a Válótársak című saját gyártású sorozata a képernyőre, valamint újdonságként egy másik fikciós vígjáték filmsorozat előkészületeiről is beszámoltak, melynek címe: A Mi Kis Falunk.

A bejelentés alapján A Mi Kis Falunk című filmsorozat egy kis falu mulatságos hétköznapjait mutatja be olyan karakterek segítségével, akikkel csak és kizárólag itt találkozhatunk: egy ügyeskedő polgármester és kultúrharcos asszisztense, egy testépítő pap, egy szexi kocsmáros, egy féleszű rendőr, egy rezignált körzeti orvos és egy playboy foci edző.

Az RTL közleményében azt írja:

A vidéki környezet és a számtalan külső felvétel olyan keretbe helyezi a sorozatot, mely garantálja majd a felhőtlen szórakozást és a tökéletes kikapcsolódást.

A mi kis falunk rendezője Kapitány Iván lett. Neki köszönhetjük többek között az Üvegtigris filmeket, valamint egyébként ő a Válótársak második évadának producere is.  Az operatőri munkákért B. Marton Frigyes, míg a gyártásért a sorozatok fejlesztésében élen járó, Hámori Barbara vezette ContentLAB and Factory felel. A főszerepekben Csuja Imre polgármestert, Reviczky Gábor állatorvost, Lengyel Tamás fociedzőt, Szabó Győző rendőrt, Bánki Gergő polgármester-jelöltet, míg Udvaros Dorottya az ő anyját alakítja majd, de Lovas Rozit és Bata Évát is központi szerepekben láthatják majd jövőre a nézők.

Ha az is érdekli, mi volt még tegnap az RTL Magyarország ügyfélpartiján, akkor ide kattintson.

Így készül a Mi Kis Falunk
Így készül a Mi Kis Falunk

(Kiemelt kép: Készül az új sorozat, Csuja Imre polgármester főszereplésével. Fotó: RTL Klub)

Ha még érdekli a reklámpiac: cmsales.hu (x)
vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Christian Lindner (L), leader of the free democratic FDP party, walks past German Chancellor Angela Merkel during a session at the Bundestag (lower house of parliament) on November 21, 2017 in Berlin. / AFP PHOTO / Odd ANDERSEN

Ezért a kudarcért megfizethet Merkel

Kommentek

Sickness and flu concept
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.