Kolding-MKB Veszprém 29-34

A csoportjában éllovas Veszprém nyert a dán Kolding otthonában a kézilabda Bajnokok Ligája kilencedik fordulójában.

Férfi BL, 9. forduló, B csoport:
Kolding (dán)-MKB Veszprém 29-34

60. perc: vége a mérkőzésnek, a Veszprém összességében simám győzött Dániában.

60. perc: a bejátszás és Toromanovic befejezése sem volt csúnya, ahogy Vujin gólja se!

59. perc: Terzics és Karlsson gólpárbajával 28-33-ra alakult az állás. Időkérés.

58. perc: belül védekezésért járt a hetes, de Mikkelsen lövését védte Fazekas!

57. perc: Spellerberg ötödik góljára Császár szép lövéssel válaszolt a túloldalon.

55. perc: Vilovszki beállóból, Császár pedig átlövésből volt eredményes – 26-31 ide.

55. perc: Vujin most gólpasszal jeleskedett, az akciót Iváncsik Tamás zárta góllal.

54. perc: még emberelőnyben kaptunk egy gólt, aztán mi kerültünk fórba 26-28-nál.

53. perc: Toromanovic kapott jó bejátszást, s beállóból a bal sarokba lőtt (25-28).

52. perc: kapust cserélt a Kolding, majd emberelőnyben faragott a hátrányukból.

51. perc: Karlsson szépítését Iváncsik Gergő és Tamás „bosszulta meg” (23-28).

50. perc: két Császár-gól között volt egy dán is – sebaj, mivel négy góllal vezetünk.

47. perc: Vujint képtelenek tartani a dánok, átellenben Fazekas védet nagyot (21-24).

46. perc: Vujon góljára Söndergaard pillnatokkal később válaszolt, ezzel lett 21-23.

44. perc: Pérez gólja után Sulic kapott két percet; Toromanovic szépített (20-22).

43. perc: Oechsler bizonyította: nem csak a védekezéshez, a gólszerzéshez is ért.

42. perc: Spellerberg és Vujin villant egyet, de veszéprémi légiósgólját nem adták meg.

40. perc: Vujin előbb egy szép testcsel után, majd átlövésből szerzett gólt (17-21).

38. perc: Terzics gólja után mindkét csapat ügyetlenkedett, így az állás 19-17 ide.

37. perc: ami egy dánnak összejött a szélről, az Iváncsik T.-nek nem sikerült (17-18).

36. perc: gyors gólváltás után 18-16-ra alakult az állás – Vujin és Spellerberg talált be.

34. perc: kapaszkodik a Kolding, kettős emberelőnyben két gólt is szerzett (15-17).

33. perc: Pérez a szaggatott vonalról bombázott a kapuba, de Laluskát is kiszórták.

32. perc: Terzics is kiállították a bírók, az újabb veszprémi kiállítást Jensen gólja követte.

31. perc: páros kiállítás – a horvát Sulic és a szerb Nikolics ül ki kicsit a padra pihenni.

31. perc: az első attakból Spellerberg átlövésből csökkentette a különbséget (12-16)

30. perc: Vujin időn túli szabaddobásból alig lőtt mellé – a félidőben az állás 16-11 ide.

30. perc: Vujin ma először volt eredményes átlövésből, a kapufa segítségével (11-16).

28. perc: időkérés után labdát szereztünk, de Erevik eszén most nem tudtunk túljárni.

27. perc: Császár belelendült, első gólját mindjárt követte a második átlövésből (11-15).

25. perc: emberelőnyben Fazekas védett szépen; Császár góljával lett 14-11 az állás.

24. perc: Pérez két legyet ütött egy csapásra – gólt szerzett, s kiállíttatta Nikolicsot.

23. perc: Fazekas indította Vujint, aki biztos kézzel fejezte be a támadást (11-12).

22. perc: Christiansen a szélről a hosszú alsó sarkot választotta, ezzel egalizált (11-11).

21. perc: veszprémi időkérés után, 10-11-es állásnál Pérez durrantott a kapufa fölé.

20. perc: számos technikai hiba mindkét oldalon, miközben egy gólra eljött a Kolding.

19. perc: Söndergaard lőtt a bal alsó sarokba, odaát Erevik és a kapufa védett (8-11).

18. perc: Forslund ismét betalált, de előtte Vujin megszerezte a negyedik gólját (7-11).

17. perc: a frissen beállt Pérez nagy gól lőtt, de Forslund a szélről válaszolt (6-10).

16. perc: Császár kiállítást érően szabálytalankodott, Christiansen hetest rontott.

16. perc: emberelőnyben gyors egymásutánban két kapufát is lőtt a dán együttes!

14. perc: Söndergaard négy másodperc alatt góllal reagált Luzsnyikov kiállítására (5-9).

13. perc: Iváncsik és Sulic ötgólosra növelte a veszprémi előnyt – jelenleg 4-9 az állás.

12. perc: Toromanovic, Karlsson góljai után magyar részről Sulic is betalált (4-7).

9. perc: Tezics lövése után a kapufáról Erevikre, onnan a hálóba pattant a labda (2-6).

8. perc: dán szépítést követően Garralda ziccerben valósággal szétlőtte a felsőlécet.

7. perc: Vujin újabb góljával meglógott a csoportelső Veszprém, már 5-1-re vezet.

5. perc: előbb Vujin lőtt a kapuba, majd Fazekas védése után Gulyás talált be (1-3).

4. perc: gyors ellentámadás végén, Jensen lövésénél a kapufa segítette ki Fazekast.

3. perc: Christiansen büntetőből a jobb felső sarokba pattintott, ezzel 1-1 az állás.

1. perc: a Veszprém kezdte a meccset, s Vujin hetesből lőtt góljával vezet (0-1).

A két csapat októberi, veszprémi mérkőzésén 31-28-ra nyert a magyar bajnok.