Élet-Stílus

Szerdai eredmények

admin
admin

2011. 02. 16. 22:47

Alaposan elpáholta a Vasas férfi vízilabdacsapatát a Primorje Rijeka az Euroliga negyeddöntős csoportmeccseinek nyitányán: a horvát együttes hét góllal nyert.

Alpesi sí

Vb, csapatverseny, döntő:
Franciaország-Ausztria 2-2 – jobb időeredménnyel

Végeredmény:
1. Franciaország (Worley, Marmottan, Barioz, Fanara, De Tessieres, Richard)
2. Ausztria (Fenninger, Kirchgasser, Schild, Baumann, Schörghofer, Raich)
3. Svédország (Pärson, Pietilä-Holmner, Hector, H. Olsson, M. Olsson, Bäck)

Jégkorong

NHL:
Edmonton Oilers-Dallas Stars 4-1
Boston Bruins-Toronto Maple Leafs 3-4
Minnesota Wild-Vancouver Canucks 1-4
Nashville Predators-San Jose Sharks 1-2
Montreal Canadiens-Buffalo Sabres 2-3, szétlövéssel
Ottawa Senators-New York Islanders 3-4, szétlövéssel
Tampa Bay Lightning-Philadelphia Flyers 3-4, szétlövéssel

Kézilabda

Női NB I:
Győri Audi ETO KC – ÉTV-Érd 30-22

Férfi NB I:
MKB Veszprém – Balatonfüred 37-29

Kosárlabda

Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzések:
Albacomp – Pécsi VSK-PANNONPOWER 99-74
Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE 62-87
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Szolnoki Olaj KK 67-72

Női Magyar Kupa, negyeddöntő:
Bajai NKK-Pécs 2010 51-84

NBA:
Phoenix Suns-Utah Jazz 102-101
Indiana Pacers-Miami Heat 103-110
Chicago Bulls-Charlotte Bobcats 106-94
Oklahoma City Thunder-Sacramento Kings 126-96
Memphis Grizzlies-Philadelphia 76ers 102-91
Golden State Warriors-New Orleans Hornets 102-89

Labdarúgás

Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzések:
Arsenal (angol)-Barcelona (spanyol) 2-1
AS Roma (olasz)-Sahtar Donyeck (ukrán) 2-3

Bundesliga:
Hamburg-St. Pauli 0-1

Serie A:
Fiorentina-Inter 1-2
Sampdoria-Genoa 0-1

Koman a kispadon ült, Laczkót nem nevezte a Sampdoria.

Magyar Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Kaposvári Rákóczi-Paksi FC 1-0

Ligakupa, C csoport, 4. fordulóból elhalasztott mérkőzés:
Szombathelyi Haladás-Ferencváros 1-1

A csoport végeredménye:
1. Szombathelyi Haladás 8 pont
2. Ferencváros 6
3. Lombard Pápa 1

Libertadores-kupa
1. csoport:
San Luis (mexikói)-Libertad (paraguayi) 1-2

4. csoport:
Vélez Sársfield (argentin)-Caracas (venezuelai) 3-0

5. csoport:
Táchira (venezuelai)-Santos (brazil) 0-0

7. csoport:
Tolima (kolumbiai)-Guaraní (paraguayi) 1-0

Röplabda

Férfi extraliga, középszakasz, az 1-4. helyért, 4. forduló:
Dunaferr SE – Fino-Kaposvár 0-3

Tenisz

Marseille, férfi torna, 1. forduló:
Ljubicic (horvát, 5.)-Golubjov (kazah) 6:2, 6:4
Petzschner (német)-Gulbis (lett, 7.) 7:6, 6:1
Roger-Vasselin (francia) – Clement (francia) 6:3, 6:2

Nyolcaddöntő:
Tsonga (francia, 6.)-Sztahovszki (ukrán) 5:7, 6:4, 6:2

Dubai, női torna, 2. forduló:
Wickmayer (belga)-Li (kínai, 5.) 6:7, 7:6, 6:2
Wozniacki (dán, 1.)-Csakvetadze (orosz) 6:1, 3:5 – feladta
Pennetta (olasz, 11.)-Zakopalova (cseh) 5:7, 6:1, 6:2
Kanepi (észt, 12.)-Petkovic (német) 6:3, 3:6, 6:3
Schnyder (svájci)-Cseng (kínai) 1:6, 6:0, 6:2
Zvonarjova (orosz, 2.)-Vinci (olasz) 6:3, 6:1
Schiavone (olasz, 3.)-Cseng (kínai) 6:3, 6:1
Stosur (ausztrál, 4.)-Errani (olasz) 6:0, 6:1
Jankovic (szerb, 6.)-Scheepers (dél-afrikai) 6:2, 6:3
Azarenka (fehérorosz, 7.)-Peng (kínai) 4:6, 6:2, 7:6
A. Radwanska (lengyel, 8.)-Sevastova (lett) 7:5, 6:4
Bartoli (francia, 10.)-Bacsinszky (svájci) 3:6, 6:4, 6:1
Klejbanova (orosz, 15.)-Groth (ausztrál) 6:4, 6:3
Kuznyecova (orosz, 16.)-Pironkova (bolgár) 5:7, 6:2, 6:4
Morita (japán)-Mirza (indiai) 6:4, 6:2
Peer (izraeli, 9.)-Dulgheru (román) 6:4, 6:2

Buenos Aires, férfi torna, 1. forduló:
Wawrinka (svájci, 2.)-Berlocq (argentin) 6:4, 3:6, 6:3
Nalbandian (argentin, 3.)-Starace (olasz) 6:4, 6:4
Acasuso (argentin)-Dolgopolov (ukrán, 7.) 6:2, 6:4

Memphis, férfi torna, 1. forduló:
Hewitt (ausztrál)-Lu (tajvani, 7.) 6:4, 7:6 (7-3)
Serra (francia)-Malisse (belga, 9.) 6:2, 1:0 – feladta

Roddick (amerikai, 1.)-Berankis (litván) 4:6, 6:2, 6:3
Fish (amerikai, 4.)-Gabasvili (orosz) 6:1, 7:5
Querrey (amerikai, 5.)-Isztomin (üzbég) 6:7, 7:6, 6:4
Russell (amerikai)-Karlovic (horvát) 6:1, 7:6 (7-1)
Dabul (argentin)-Przysiezny (lengyel) 7:5, 6:4
Dodig (horvát)-Schüttler (német) 3:6, 6:3, 6:4
Stepanek (cseh)-Becker (német) 6:4, 6:2
Blake (amerikai)-Mello (brazil) 6:4, 6:3
Tipsarevic (szerb)-Sweeting (amerikai) 6:0, 7:6
Mannarino (francia)-Hajek (cseh) 6:2, 6:2

Vízilabda

Euroliga, B csoport, 1. játéknap:
Primorje Rijeka (horvát) – TEVA-Vasas-UNIQA 13-6

Férfi LEN-kupa, elődöntő, 1. mérkőzés:
Groupama-Honvéd – Panioniosz (görög) 12-9

Legfrissebb videó mutasd mind

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.