Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2010. 11. 12. 21:31

A magyar jégkorong-válogatott két góllal kikapott Japántól a Telenor-kupán.

Amerikaifutball

NFL:
Atlanta Falcons-Baltimore Ravens 26-21

Forma-1

Abu-Dzabi Nagydíj, 1. szabadedzés:
1. Sebastian Vettel (német, Red Bull) 1:42.760 – 18 kör
2. Lewis Hamilton (brit, McLaren) +0.609 – 16
3. Jenson Button (brit, McLaren) +1.025 – 19
4. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +1.080 – 19
5. Robert Kubica (lengyel, Renault) +1.320 – 19
6. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) +1.361 – 17
7. Michael Schumacher (német, Mercedes) +1.439 – 19
8. Kobajasi Kamui (japán, Sauber) +1.844 – 18
9. Nico Rosberg (német, Mercedes) +1.958 – 19
10. Nick Heidfeld (német, Sauber) +1.977 – 19
11. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +2.400 – 18
12. Vitalij Petrov (orosz, Renault) +2.685 – 21
13. Rubens Barrichello (brazil, Williams) + 2.714 – 15
14. Adrian Sutil (német, Force India) +2.792 – 20
15. Tonio Liuzzi (olasz, Force India) +2.825 – 14
16. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +3.243 – 20
17. Nico Hülkenberg (német, Williams) +3.884 – 19
18. Sebastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +4.345 – 22
19. Timo Glock (német, Virgin) +5.690 – 19
20. Jarno Trulli (olasz, Lotus) +5.712 – 17
21. Lucas di Grassi (brazil, Virgin) +6.615 – 13
22. Bruno Senna (spanyol, Hispania) +6.830 – 18
23. Christian Klien (osztrák, Hispania) +7.514 – 17
24. Fairuz Fauzy (maláj, Lotus) +8.945 – 18

2. szabadedzés:
1. Lewis Hamilton (brit, McLaren) 1:40.888 – 25
2. Sebastian Vettel (német, Red Bull) +0.257 – 28
3. Fernando Alonso (spanyol, Ferrari) +0.425 – 29
4. Mark Webber (ausztrál, Red Bull) +0.426 – 29
5. Robert Kubica (lengyel, Renault) +0.687 – 31
6. Felipe Massa (brazil, Ferrari) +0.694 – 21
7. Vitalij Petrov (orosz, Renault) +1.208 – 31
8. Jenson Button (brit, McLaren) +1.244 – 28
9. Vitantonio Liuzzi (olasz, Force India) +1.315 – 31
10. Nico Rosberg (német, Mercedes) +1.334 – 29
11. Michael Schumacher (német, Mercedes) +1.358 – 29
12. Nico Hülkenberg (német, Williams) +1.561 – 32
13. Adrian Sutil (német, Force India) +1.647 – 21
14. Kobajasi Kamui (japán, BMW) +1.880 – 25
15. Rubens Barrichello (brazil, Williams) +2.026 – 37
16. Nick Heidfeld (német, BMW) +2.062 – 34
17. Jaime Alguersuari (spanyol, Toro Rosso) +2.240 – 17
18. Sébastien Buemi (svájci, Toro Rosso) +2.696 – 33
19. Heikki Kovalainen (finn, Lotus) +4.292 – 36
20. Timo Glock (német, Virgin) +4.371 – 31
21. Jarno Trulli (olasz, Lotus) +4.724 – 34
22. Lucas di Grassi (brazil, Virgin) +5.165 – 29
23. Christian Klien (osztrák, Hispania) +6.322 – 32
24. Bruno Senna (brazil, Hispania) +6.546 – 28

Jégkorong

Telenor-kupa:
Magyarország-Japán 2-4
Ausztria-Franciaország 4-3

NHL:
Boston Bruins-Montreal Canadiens 1-3
New York Rangers-Buffalo Sabres 3-2, h.u.
Washington Capitals-Tampa Bay Lightning 6-3
Carolina Hurricanes-Philadelphia Flyers 1-8
Atlanta Thrashers-Minnesota Wild 5-1
Detroit Red Wings-Edmonton Oilers 6-2
Ottawa Senators-Vancouver Canucks 2-6
San Jose Sharks-New York Islanders 2-1, szétlövéssel
St. Louis Blues-Nashville Predators 2-3, szétlövéssel
Los Angeles Kings-Dallas Stars 3-1

Kézilabda

Női EHF-kupa, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés:
Syma-Vác – Elda Prestigio (spanyol) 38-30

Kosárlabda

NBA:
Miami Heat-Boston Celtics 107-112
Chicago Bulls-Golden State Warriors 120-90
Denver Nuggets-Los Angeles Lakers 118-112

Labdarúgás

NB I:
Győri ETO FC-Videoton FC 1-1
MTK Budapest-Lombard Pápa 2-1

Copa Sudamericana, negyeddöntő, visszavágó:
Avai FC (brazil)-Goias (brazil) 0-1
Továbbjutott: a Goias, 3-2-vel.

Independiente (argentin)-Tolima (kolumbiai) 0-0
Továbbjutott:az Independiente, 2-2-vel, idegenben lőtt góllal.

Rali

Brit-rali, állás az 1. nap után:
1. Sébastien Loeb (francia, Citroen C4) 1:15:34.6
2. Petter Solberg (norvég, Citroen C4) 1.8 mp h.
3. Sébastien Ogier (francia, Citroen C4) 3.6 mp h.

Röplabda

Férfi extraliga:
Dunaferr SE – Kalo-Méh-Kecskeméti SE 2-3

Tenisz

Párizs, férfi torna, negyeddöntő:
Federer (svájci, 1.)-Melzer (osztrák, 11.) 6:1, 7:6
Llodra (francia) -Davigyenko (orosz, 10.) 7:5, 6:1
Söderling (svéd, 4.)-Roddick (amerikai, 8.) 7:5, 6:4

Úszás

Rövidpályás ob, a győztesek
Férfiak
50 m gyors: Takács Krisztián (Dunaferr-DVSI) 22.47
50 m mell: Gyurta Dániel (Jövő SC Veolia) 28.24
100 m hát: Szilágyi Ádám (Százhalombattai VSE) 53.83
200 m mell: Gyurta Dániel (Jövő SC Veolia) 2:06.34
200 m vegyes: Cseh László (Kőbánya Sport Club) 1:57.68
400 m gyors: Gyurta Gergely (Jövő SC Veolia) 3:48.59
4×50 m vegyesváltó: Jövő SC Veolia (Verrasztó, Hős, Gyurta D., Bátka) 1:41.18

Nők:
50 m gyors: Jakabos Zsuzsanna (ANK Úszóklub Pécs) 25.72
100 m gyors: Verrasztó Evelyn (Jövő SC Veolia) 54.38
100 m mell: Sztankovics Anna (Jövő SC Veolia) 1:10.16
200 m hát: Jakabos Zsuzsanna (ANK Úszóklub Pécs)2:08.89
200 m vegyes: Verrasztó Evelyn (Jövő SC Veolia)2:09.99
4×50 m gyorsváltó: Jövő SC Veolia (Joó, Tompa, Mutina, Verrasztó) 1:46.11

Vívás

Vb, női párbajtőr csapatverseny, a 16 között:
Koreai Köztársaság-Magyarország 41-34

A 9-16. helyért:
Magyarország-Japán 30-15

A 9-12. helyért:
Magyarország-Svájc 45-42

A 9. helyért:
Magyarország-Olaszország 40-39

Döntő:
Románia-Németország 35-26

A végeredmény:
1. Románia
2. Németország
3. Koreai Köztársaság

9. Magyarország

Legfrissebb videó mutasd mind

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.