Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 10. 03. 20:55

Csehország és az Amerikai Egyesült Államok vívja a női kosárlabda világbajnokság döntőjét, miután az USA simán verte Spanyolországot, míg a csehek hosszabbításban győzték le a fehéroroszokat.

Autó-motor

Japán Nagydíj
Moto2:
1. Toni Elías (spanyol, Moriwaki) 43:50.930 p
2. Julián Simón (spanyol, Suter) +0.315
3. Karel Abraham (cseh, FTR) +9.839

21. Talmácsi Gábor (Speed Up) +40.855

A világbajnoki pontverseny állása:
1. Elías 249 pont,
2. Simón 168,
3. Andrea Iannone (olasz, Speed Up) 147,

6. Talmácsi Gábor 95

125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 39:46.937 p
2. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +2.612
3. Bradley Smith (brit, Aprilia) +8.396

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 43:12.266 p
2. Andrea Dovizioso (olasz, Honda) +3.868
3. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +5.707

Francia-rali, végeredmény
1. Sébastien Loeb, Daniel Elena (francia, monacói, Citroen C4) 3:05:49.3 ó
2. Daniel Sordo, Diego Vallejo (spanyol, Citroen C4) +35.7
3. Petter Solberg, Chris Patterson (norvég, brit, Citroen C4) +1:16.8

A vb állása:
1. Loeb 226 pont (már világbajnok),
2. Sébastien Ogier (francia, Citroen) 166
3. Jari-Matti Latvala (finn, Ford) 144

Jégkorong

Osztrák liga:
Olimpija Ljubljana (szlovén) – Sapa Fehérvár AV19 3-2

MOL Liga:
Vasas-HSC Csíkszereda (román) 1-2 – hosszabbítás után
Miskolci Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák.Docler 6-3
FTC-Orangeways – Sapa Fehérvár AV19 6-4
Steaua Rangers Bucuresti (román) – Fenestela Brasov (román) 3-2

Kézilabda

BL, férfiak
B csoport:
Montpellier (francia)-Sa:vehof (svéd) 33-21
Tatran Presov (szlovák)-Kolding (dán) 29-31

C csoport:
Valladolid (spanyol)-Csehovszki Medvegyi (orosz) 26-26
Aalborg (dán)-Schaffhausen (svájci) 30-30

NB I, nők:
FTC-Jógazdabank – Győri Audi ETO KC 23-30

Kerékpár

Vb, Geelong, férfiak, mezőnyverseny (257.2 km):
1. Thor Hushovd (norvég), 6:21:49 ó
2. Matti Breschel (dán) azonos idővel
3. Allan Davis (ausztrál) a. i.

Kosárlabda

Vb, nők, elődöntő:
Egyesült Államok-Spanyolország 106-70
Csehország-Fehéroroszország 81-77 – hosszabbítás után
a 7. helyért:
Oroszország-Koreai Köztársaság 87-76
az 5. helyért:
Ausztrália-Franciaország 74-62
a bronzéremért:
Spanyolország-Fehéroroszország 77-68

Labdarúgás

Argentina, Apertura:
All Boys – Tigre 3-3
Godoy Cruz – Independiente 4-1
Gimnasia La Plata – Argentinos Juniors 2-4
Racing Club – Huracan 3-0

Bundesliga:
VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt 1-2
Borussia Dortmund – Bayern München 2-0
Bayer Leverkusen – Werder Bremen 2-2

Campeonato Brasileiro:
Corinthians – Ceara 2-2
Gremio Prudente – Fluminense 1-1
Santos – Palmeiras 1-1
Vitoria – Gremio 0-3
Botafogo – Flamengo 1-1
Cruzeiro – Atletico Paranaense 0-0
Internacional – Guarani 3-0
Atletico GO – Atletico Mineiro 2-3
Avai FC – Sao Paulo 0-0

NB II
Keleti csoport:
DVSC-TEVA – Bőcs 2-4
Makó – Diósgyőri VTK 2-0
Nyugati csoport:
Kaposvölgye – Budaörs 0-1
BKV Előre – Barcs 3-2

Premier League:
Manchester City – Newcastle 2-1
Liverpool – Blackpool 1-2
Chelsea – Arsenal 2-0

Primera División:
Real Madrid-Deportivo la Coruna 6-1
Real Sociedad – Espanyol 1-0
Valencia – Athletic Bilbao 2-1
Almeria – Malaga 1-1
Getafe – Hercules 3-0
Osasuna – Levante 1-1
Sevilla – Atletico Madrid 3-1
Villarreal – Racing Santander 2-0
Barcelona – Mallorca 1-1

Serie A:
Inter-Juventus 0-0
Parma-AC Milan 0-1
Lecce – Catania 1-0
Bologna – Sampdoria 1-1
Chievo – Cagliari 0-0
Fiorentina – Palermo 1-2
Genoa – Bari 2-1
Lazio – Brescia 1-0
Napoli – AS Roma 2-0

Soproni Liga:
DVSC-TEVA – Vasas 3-1

Röplabda

Extraliga, nők:
BSE FCSM-Nyíregyházi Főiskola 3-0
MÁV Előre SC – NRK-Nyíregyháza 0-3
Vasas Duna Autó Óbuda-Újpest 3-1
TEVA Gödöllői RC-Békéscsabai RSE 3-0

Extraliga, férfiak:
KALO-MÉH Kecskemét – Dunaferr 3-2

Tenisz

Bangkok, férfi torna, döntő:
García-López (spanyol)-Nieminen (finn) 6:4, 3:6, 6:4

Kuala Lumpur, férfi torna, döntő:
Juzsnij (orosz, 4.)-Golubjov (kazah, 8.) 6:7 (7-9), 6:2, 7:6 (7-3)

Peking, női torna, selejtező:
Cibulkova (szlovák)-Wickmayer (belga) 6:0, 7:6 (8-6)
Klejbanova (orosz)- Lu Csing-csing (Lu Jing-Jing, kínai) 6:1, 6:0
Kirilenko (orosz)- Csang Su-aj(Zhang Shuai, kínai) 6:1, 6:0
Sarapova (orosz)-Pironkova (bolgár) 6:4, 7:6 (7-5)
Petrova (orosz)- Han Hszin-jün (Han Xinyun, kínai) 6:2, 6:2
Dulko (argentin)-Rezai (francia) 6:4, 2:6, 6:4
Jovanovski (szerb)-K.Bondarenko (ukrán) 5:7, 6:4, 6:3
Szevasztova (lett)-Stosur (ausztrál, 4.) 2:6, 7:6 (7-5), 7:5
Li (Li, kínai, 9.)-Kudrjavceva (orosz) 6:2, 6:0
Kvitova (cseh)-Pennetta (olasz) 7:6 (7-4), 6:1
Vinci (olasz)-Kuznyecova (orosz) 6:3, 2:6, 6:3

Legfrissebb videó mutasd mind

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.