Élet-Stílus

Vasárnapi eredmények

admin
admin

2010. 10. 03. 20:55

Csehország és az Amerikai Egyesült Államok vívja a női kosárlabda világbajnokság döntőjét, miután az USA simán verte Spanyolországot, míg a csehek hosszabbításban győzték le a fehéroroszokat.

Autó-motor

Japán Nagydíj
Moto2:
1. Toni Elías (spanyol, Moriwaki) 43:50.930 p
2. Julián Simón (spanyol, Suter) +0.315
3. Karel Abraham (cseh, FTR) +9.839

21. Talmácsi Gábor (Speed Up) +40.855

A világbajnoki pontverseny állása:
1. Elías 249 pont,
2. Simón 168,
3. Andrea Iannone (olasz, Speed Up) 147,

6. Talmácsi Gábor 95

125 kcm:
1. Marc Marquez (spanyol, Derbi) 39:46.937 p
2. Nicolas Terol (spanyol, Aprilia) +2.612
3. Bradley Smith (brit, Aprilia) +8.396

MotoGP:
1. Casey Stoner (ausztrál, Ducati) 43:12.266 p
2. Andrea Dovizioso (olasz, Honda) +3.868
3. Valentino Rossi (olasz, Yamaha) +5.707

Francia-rali, végeredmény
1. Sébastien Loeb, Daniel Elena (francia, monacói, Citroen C4) 3:05:49.3 ó
2. Daniel Sordo, Diego Vallejo (spanyol, Citroen C4) +35.7
3. Petter Solberg, Chris Patterson (norvég, brit, Citroen C4) +1:16.8

A vb állása:
1. Loeb 226 pont (már világbajnok),
2. Sébastien Ogier (francia, Citroen) 166
3. Jari-Matti Latvala (finn, Ford) 144

Jégkorong

Osztrák liga:
Olimpija Ljubljana (szlovén) – Sapa Fehérvár AV19 3-2

MOL Liga:
Vasas-HSC Csíkszereda (román) 1-2 – hosszabbítás után
Miskolci Jegesmedvék – Dunaújvárosi Acélbikák.Docler 6-3
FTC-Orangeways – Sapa Fehérvár AV19 6-4
Steaua Rangers Bucuresti (román) – Fenestela Brasov (román) 3-2

Kézilabda

BL, férfiak
B csoport:
Montpellier (francia)-Sa:vehof (svéd) 33-21
Tatran Presov (szlovák)-Kolding (dán) 29-31

C csoport:
Valladolid (spanyol)-Csehovszki Medvegyi (orosz) 26-26
Aalborg (dán)-Schaffhausen (svájci) 30-30

NB I, nők:
FTC-Jógazdabank – Győri Audi ETO KC 23-30

Kerékpár

Vb, Geelong, férfiak, mezőnyverseny (257.2 km):
1. Thor Hushovd (norvég), 6:21:49 ó
2. Matti Breschel (dán) azonos idővel
3. Allan Davis (ausztrál) a. i.

Kosárlabda

Vb, nők, elődöntő:
Egyesült Államok-Spanyolország 106-70
Csehország-Fehéroroszország 81-77 – hosszabbítás után
a 7. helyért:
Oroszország-Koreai Köztársaság 87-76
az 5. helyért:
Ausztrália-Franciaország 74-62
a bronzéremért:
Spanyolország-Fehéroroszország 77-68

Labdarúgás

Argentina, Apertura:
All Boys – Tigre 3-3
Godoy Cruz – Independiente 4-1
Gimnasia La Plata – Argentinos Juniors 2-4
Racing Club – Huracan 3-0

Bundesliga:
VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt 1-2
Borussia Dortmund – Bayern München 2-0
Bayer Leverkusen – Werder Bremen 2-2

Campeonato Brasileiro:
Corinthians – Ceara 2-2
Gremio Prudente – Fluminense 1-1
Santos – Palmeiras 1-1
Vitoria – Gremio 0-3
Botafogo – Flamengo 1-1
Cruzeiro – Atletico Paranaense 0-0
Internacional – Guarani 3-0
Atletico GO – Atletico Mineiro 2-3
Avai FC – Sao Paulo 0-0

NB II
Keleti csoport:
DVSC-TEVA – Bőcs 2-4
Makó – Diósgyőri VTK 2-0
Nyugati csoport:
Kaposvölgye – Budaörs 0-1
BKV Előre – Barcs 3-2

Premier League:
Manchester City – Newcastle 2-1
Liverpool – Blackpool 1-2
Chelsea – Arsenal 2-0

Primera División:
Real Madrid-Deportivo la Coruna 6-1
Real Sociedad – Espanyol 1-0
Valencia – Athletic Bilbao 2-1
Almeria – Malaga 1-1
Getafe – Hercules 3-0
Osasuna – Levante 1-1
Sevilla – Atletico Madrid 3-1
Villarreal – Racing Santander 2-0
Barcelona – Mallorca 1-1

Serie A:
Inter-Juventus 0-0
Parma-AC Milan 0-1
Lecce – Catania 1-0
Bologna – Sampdoria 1-1
Chievo – Cagliari 0-0
Fiorentina – Palermo 1-2
Genoa – Bari 2-1
Lazio – Brescia 1-0
Napoli – AS Roma 2-0

Soproni Liga:
DVSC-TEVA – Vasas 3-1

Röplabda

Extraliga, nők:
BSE FCSM-Nyíregyházi Főiskola 3-0
MÁV Előre SC – NRK-Nyíregyháza 0-3
Vasas Duna Autó Óbuda-Újpest 3-1
TEVA Gödöllői RC-Békéscsabai RSE 3-0

Extraliga, férfiak:
KALO-MÉH Kecskemét – Dunaferr 3-2

Tenisz

Bangkok, férfi torna, döntő:
García-López (spanyol)-Nieminen (finn) 6:4, 3:6, 6:4

Kuala Lumpur, férfi torna, döntő:
Juzsnij (orosz, 4.)-Golubjov (kazah, 8.) 6:7 (7-9), 6:2, 7:6 (7-3)

Peking, női torna, selejtező:
Cibulkova (szlovák)-Wickmayer (belga) 6:0, 7:6 (8-6)
Klejbanova (orosz)- Lu Csing-csing (Lu Jing-Jing, kínai) 6:1, 6:0
Kirilenko (orosz)- Csang Su-aj(Zhang Shuai, kínai) 6:1, 6:0
Sarapova (orosz)-Pironkova (bolgár) 6:4, 7:6 (7-5)
Petrova (orosz)- Han Hszin-jün (Han Xinyun, kínai) 6:2, 6:2
Dulko (argentin)-Rezai (francia) 6:4, 2:6, 6:4
Jovanovski (szerb)-K.Bondarenko (ukrán) 5:7, 6:4, 6:3
Szevasztova (lett)-Stosur (ausztrál, 4.) 2:6, 7:6 (7-5), 7:5
Li (Li, kínai, 9.)-Kudrjavceva (orosz) 6:2, 6:0
Kvitova (cseh)-Pennetta (olasz) 7:6 (7-4), 6:1
Vinci (olasz)-Kuznyecova (orosz) 6:3, 2:6, 6:3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

German Chancellor and CDU party leader Angela Merkel (C) addresses supporters after exit poll results were broadcasted on public television at an election night event at the party's headquarters in Berlin during the general election on September 24, 2017.
Germany voted in a general election expected to hand Chancellor Angela Merkel a fourth term, while the hard-right Alternative for Germany (AfD) party is predicted to win its first seats in the national parliament. / AFP PHOTO / Odd ANDERSEN
Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.