Gól nélküli döntetlen Újpesten

Az Újpest FC nem bírt az előző szezonban bronzérmes Győrrel a Soproni Liga első fordulójában.

Nagy csatát vívott egymással az előző bajnokságban harmadik Győr és a negyedik Újpest, ám ez a helyzetekben nem mutatkozott meg, komoly helyzetet egyik csapat sem tudott kialakítani, a távoli lövések pedig nem hoztak eredményt. A játék képe a fordulás után sem változott, a kapuk alig forogtak veszélyben, így maradt a gól nélküli döntetlen.

A Győr edzője, Pintér Attila a lefújást követően egy jogosnak tűnő büntetőt kért számon a vb-t megjárt Kassai Viktoron (Takács Zoltán kezezett a tizenhatoson belül még az első félidőben), míg kollégája, Mészöly Géza fiatal futballistáinak „vagány” játékát emelte ki. Azzal mind a két csapat szakvezetője egyet értett, hogy a 0-0 ellenére jó volt a meccs.