Reménytelen helyzetben van a Szeged

A Szeged szombaton kilenc góllal kikapott az orosz Csehov vendégeként a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában.

A Tisza-partiak a 10. percig vezettek (4-5), ám ezt követően orosz részről Kovaljov sorozatban négyszer volt eredményes. Időt kért a rosszul védekező Szeged, de hiába, mert a lendületbe jött Csehov folytatta az offenzívát. A szünet előtt már kétszámjegyű volt a különbség a csapatok között, amit aztán két góllal sikerült csökkenteni (20-12).

A második félidő elején ugyan jobban játszott a magyar alakulat, de ez csak arra volt jó, hogy rövid időre felzárkózzon (29-24). A hajrában a Csehov ismét a közönség kiszolgálásával volt elfoglalva, a fáradó Pick alig fejtett ki komolyabb ellenállást.

A Szegednek már nincs a saját kezében a sorsa, szinte reménytelen, hogy megszerezze csoportjában a továbbjutást érő negyedik helyet. A csapat legközelebb a Valladolid otthonában lép fel, míg az MKB Veszprém vasárnap a Rhein-Neckar Löwent fogadja.