Nem élt emberelőnyével a Debrecen

Bár egy félidőt emberelőnyben játszott, mégis kikapott Győrben a címvédő és Bajnokok Ligája-résztvevő Debrecen a labdarúgó Soproni Liga 14. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Korai győri vezetés után a debreceniek játszottak mezőnyfölényben, helyzetük is több adódott.

Babic rossz ütemű szerelése után a második félidőben gyorsan emberhátrányba került az ETO, és ez a folytatásban meghatározta a játék képét.

A DVSC többször is közel állt az egyenlítéshez, ám a tíz emberrel védekező ETO nagy küzdelemben otthon tartotta a három pontot.

soproni liga, 14. forduló

Győri ETO FC – DVSC-TEVA 1-0 (1-0)
Győr, 2200 néző. Vezette: Fábián
Gól: Pilibaitis (1.)
Kiállítva: Babic (46.)
Sárgalap: Sztaniszics (66.), Aleksidze (75.), Fehér Z. (85.), Stevanovic (89.), illetve Bodnár (12.), Coulibaly (78.), Rudolf (84.)
Győr: Stevanovic – Babic, Sztaniszics, Fehér Z., Szabó O. – Kink (Dinjar, 46.), Kiss M. (Nicorec 78.), Pilibaitis, Józsi, Tokody – Aleksidze (Brnovics, 83.)
DVSC: Poleksic – Bodnár (Dudu, 56.), Komlósi, Szélesi, Leandro – Czvitkovics, Kiss Z., Varga J. (Laczkó, 78.), Szakály P. (Dombi, 67.) – Rudolf, Coulibaly

Az élcsoport:
1. Videoton 32 pont, 2. Újpest 26, 3. Győr 25, 4. ZTE 23 (13 mérkőzés), 5. Pápa 22 (23-17), 6. MTK 22 (24-167), 7. DVSC 19 (19-16, 11)