Élet-Stílus

Pénteki sporteredmények

admin
admin

2008. 10. 17. 22:09

Talmácsi Gábor a második helyen végzett a 125 kcm-es kategória első időmérő edzésén a gyorsaságimotoros-vb Malajziai Nagydíján, Sepangban. A Forma-1 Kínai Nagydíján mindkét szabadedzést a brit Lewis Hamilton nyerte.

Autó-motor

Forma-1
Kínai Nagydíj, Sanghaj
2. szabadedzés:
1. Hamilton (brit, McLaren-Mercedes) 1:35.750
2. Alonso (spanyol, Renault) 1:36.024
3. Piquet Jr. (brazil, Renault) 1:36.094
4. Trulli (olasz, Toyota) 1:36.159
5. Webber (ausztrál, Red Bull) 1:36.375
6. Massa (brazil, Ferrari) 1:36.480

1. szabadedzés:

1. Hamilton (brit, McLaren-Mercedes) 1:35.630
2. Massa (brazil, Ferrari) 1:36.020
3. Räikkönen (finn, Ferrari) 1:36.052
4. Kovalainen (finn, McLaren-Mercedes) 1:36.103
5. Kubica (lengyel, BMW-Sauber) 1:36.507
6. Alonso (spanyol, Renault) 1:36.661

Hamilton majd négy tizedet vert a második Massára (MTI/EPA)

Hamilton mindkét szabadedzést megnyerte (MTI/EPA)

Gyorsasági motoros vb
Malajziai Nagydíj, Sepang
125 kcm, 1. időmérő:
1. Iannone (olasz, Aprilia) 2:14.676
2. Talmácsi Gábor (Aprilia) 2:15.206
3. Webb (brit, Aprilia) 2:15.365
4. Espargaro (spanyol, Derbi) 2:15.676
5. Gadea (spanyol, Aprilia) 2:15.684
6. Olive (spanyol, Derbi) 2:15.860
250 kcm, 1. időmérő:
1. Aojama Hirosi (japán, KTM) 2:06.893
2. Alvaro Bautista (spanyol, Aprilia) 2:07.073
3. Mika Kallio (finn, KTM) 2:07.118
4. Marco Simoncelli (olasz, Gilera) 2:07.359
5. Ratthapark Wilairot (thaiföldi, Honda) 2:07.410
6. Aleix Espargaro (spanyol, Aprilia) 2:07.455
…16. Tóth Imre (Aprilia) 2:09.301

Jégkorong

NHL, alapszakasz:
Atlanta Thrashers-New Jersey Devils 0-1
Pittsburgh Penguins-Washington Capitals 3-4
Tampa Bay Lightning-New York Islanders 3-4 – h.u.
Florida Panthers-Minnesota Wild 2-6
Detroit Red Wings-Vancouver Canucks 3-4 – h.u.
St. Louis Blues-Dallas Stars 6-1
Colorado Avalanche-Philadelphia Flyers 5-2

Kontinentális-Kupa
C csoport, 1. forduló:
Dunaújvárosi Acélbikák.Docler – Novi Sad (szerb) 8-4
A DAB szombaton a spanyol Puigcerda, vasárnap pedig a rendező SC Csíkszeredával mérkőzik.

MOL-liga:
Újpest-Ferencváros 4-3
Alba Volán II-Miskolci Jegesmedvék 1-2

Osztrák liga:
Jesenice-Alba Volán 3-2 – büntetőkkel

Kézilabda

Női Vk, 3. forduló:
Dánia-Magyarország 36-33
Franciaország-Oroszország 26-25
Végeredmény:
1. Dánia 6 pont, 2. Franciaország 4, 3. Oroszország 2, 4. Magyarország 0

Kosárlabda

UNIQA női NB I:
Zala Volán-ZTE – Szeviép-Szeged 62-84

Labdarúgás

Bundesliga:
Bochum-Mönchengladbach 2-2

Sakk

Vb-párosmérkőzés, Bonn
3. játszma:
Kramnyik (orosz)-Anand (indiai) 0-1
Az összetett állása: 1-2
Az összecsapás 12 játszmából áll, a negyedik partira szombaton kerül sor.

Tenisz
Férfi torna, Madrid
Negyeddöntő:
Nadal (spanyol, 1.)-Lopez (spanyol) 6:4, 6:4
Federer (svájci, 2.)-Del Potro (argentin, 9.) 6:3, 6:3
Murray (brit, 4.)-Monfils (francia) 6:2, 6:2
Simon (francia)-Karlovic (horvát, 14.) 7:6, 4:6, 7:6
Az elődöntőben:
Federer-Murray és Nadal-Simon

Női torna, Zürich
Negyeddöntő:
Ivanovics (szerb, 2.)-Kvitova (cseh) 6:1, 6:4
V. Williams (amerikai, 3.)-Schiavone (olasz) 6:3, 6:3
M.Garrigues (spanyol)-Azarenka (fehérorosz) 4:6, 6:3 – fa.
Pennetta (olasz)-Srebotnik (szlovén) 7:5, 6:2
Az elődöntőben:
Pennetta-Medina Garrigues, V. Williams-Ivanovics

Vízilabda

Euroliga, 2. selejtezőkör, F csoport, 2. játéknap:
Szpartak Volgograd (orosz)-Domino Honvéd 7-5
Jadran Herceg Novi (montenegrói)-Domino Honvéd 15-8

Euroliga, 2. selejtezőkör, H csoport, 2. játéknap:
ZF-Eger – Spandau 04 (német) 10-7

LEN-kupa, 1. selejtezőkör, B csoport, 1. játéknap:
Uniqua-UTE – Frem Odense (dán) 24-7

LEN-kupa, 1. selejtezőkör, G csoport, 1. játéknap:
Szeged-Beton VE – Dauphin FC (francia) 9-3

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.