A Haladással játszik a Fradi a kupában

Újra élvonalbeli csapat látogat az Üllői útra, a Fradi ugyanis a Haladást kapta ellenfélül a labdarúgó Magyar Kupa negyedik fordulójában. A tét a 16 közé jutás.

A Magyar Kupa negyedik körében az élvonalbeli csapatok idegenben, alacsonyabb osztályú gárdák ellen szerepelnek. A hivatalos játéknap szeptember 24., a mérkőzések a tervek szerint 16:30 órakor kezdődnek – ez persze még változhat.

Ferenczi István és a Fradi élvonalbeli csapattal harcolhat (MTI)

A másodosztály Keleti csoportjában szereplő Ferencváros az NB I-ben remeklő, harmadik helyen álló Haladással csap össze. A címvédő Debrecennek az NB III-as Algyő jutott ellenfeléül, míg a klub tartalékcsapata a tavalyi finalista Honvéddal mérkőzik.

Pikáns összecsapásnak ígérkezik a két Fejér megyei egylet, az egymással testvéri viszonyt ápoló Felcsút (NB II) és a Fehérvár találkozója is. A bajnok MTK együttese a Kozármisleny (NB II), az Újpest FC pedig a Tuzsér (NB III) vendége lesz.