Élet-Stílus

Szombati eredmények

admin
admin

2008. 02. 23. 23:08

Először nyert Shaquille O'Neallel a soraiban a Phoenix Suns az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA). Az arizonaiak hazai pályán 85-77-re verték a ligaelső Boston Celtics csapatát, amely sorozatban harmadszor kapott ki.

Atlétika

Fedettpályás ob
Férfiak (győztesek):
60 m: Miklós Péter (Bp. Honvéd) 6.77
400 m: Deák Nagy Marcell (Gödöllői EAC) 48.04

1500 m: Szemeti Péter (UTE) 3:47.75
Rúdugrás: Váczi János (Zalaszám) 5,20
Súlylökés: Kürthy Lajos (Mohácsi TE) 19,08 m
Hármasugrás: Tölgyesi Péter (Dunakeszi VSE) 15,66

Nők (győztesek)
60 m: Rózsa Zsófia (BEAC) 7.56
400 m: Listár Nikolett (ARAK) 53.75
1500 m: Papp Krisztina (UTE) 4:20.23
Távolugrás: Stajnerné Deák Katalin (FTC) 6,24
Magasugrás: Győrffy Dóra (DSC-SI) 1,89
3 km gyaloglás: Füsti Edina (TSC) 13:08.80
Súlylökés: Márton Anita (Békéscsabai AC) 16,31 m

Evezés

Ergométeres ob
Férfiak
Normálsúly:

1. Haller Ákos (Démász-Szeged) 6:06.1
2. Szekér László (Danubius NHE) 6:09.2

3. Orbán Gergő (Danubius NHE) 6:14.7

Könnyűsúly:

1. Varga Tamás (Bajai Spartacus) 6:15.0

2. Hirling Zsolt (Vác) 6:22.8

3. Kitka Gergely (Démász-Szeged) 6:24.5

Nők
Normálsúly:

1. Szabó Katalin (Vác) 6:52.9

2. Verőci Lídia (Mohács) 7:00.0

3. Kónya Alíz (Démász-Szeged) 7:14.0

Könnyűsúly:

1. Hajdú Zsuzsanna (Csepel) 7:15.9

2. Alliquander Anna (Danubius NHE) 7:26.4

3. Novák Zsófia (Külker EC) 7:26.6

Jégkorong

NHL:
Dallas Stars-Edmonton Oilers 5-2

Calgary Flames-Detroit Red Wings 1-0


Anaheim Ducks-St. Louis Blues 2-1, h.u.
Phoenix Coyotes-Colorado Avalanche 2-3, szétlövéssel

Kézilabda

Női NB I:
Fehérép Alcoa – Budapest Bank-FTC 30-26
ASA-Hódmezővásárhely – Kiskunhalas 29-23

Férfi BL, középdöntő, 4. csoport, 3. forduló:

Pick Szeged-Barcelona (spanyol) 28-33

Női BL, középdöntő, 2. csoport:

Slagelse (dán)-Viborg (dán) 12-22

Férfi NB I
Az 1-8. helyért:

Százhalombatta-Dunaferr 21-30
Komló – DKSE-Airport Debrecen 21-29

A 9-16. helyért:

Tata-Gyöngyösi Főiskola 25-32
Mezőkövesd-Hort 25-21

Kosárlabda

NBA:
Phoenix Suns-Boston Celtics 85-77

Los Angeles Clippers-Utah Jazz 114-104

Indiana Pacers-New Jersey Nets 113-103

Chicago Bulls-Denver Nuggets 135-121
Orlando Magic-Philadelphia 76ers 115-99

New York Knicks-Toronto Raptors 103-99

Cleveland Cavaliers-Washington Wizards 90-89

Memphis Wizards-Dallas Mavericks 83-98

Detroit Pistons-Milwaukee Bucks 127-100

New Orleans Hornets-Houston Rockets 80-100

Golden State Warriors-Atlanta Hawks 110-117

Seattle SuperSonics-Portland TrailBlazers 88-87

Charlotte Bobcats-Sacramento Kings 115-116, h.u.

A center 4 pontot szórt, de így is nyerta  Suns (Getty)

A center csak 4 pontot szórt, de így is nyert a Suns (Getty)


Férfi NB I:
Albacomp-Univer KSE 98-86
Marso-Vagép NYKK – Szolnoki Olaj KK 101-61
Atomerőmű SE – Planet Leasing Dombóvár KC 81-46
PVSK-Expo Center Pécs – Vásárhelyi Kosársuli 97-73
Zalakerámia-ZTE KK – Kaposvári KK 86-78
Polaroid Lami-Véd-Körmend – MAFC 101-67

Női NB I:
MKB-Euroleasing Sopron – Vasas-Csata 101-38
EAC-Újbuda – Atomerőmű KSC-Szekszárd 54-70

Labdarúgás

Soproni Liga:
Győr-Nyíregyháza 5-0
Újpest FC-Siófok 3-0
Paks-Zalaegerszeg 0-3
Honvéd-REAC 1-1

Tatabánya-Vasas 0-2

Premier League:
Newcastle-Manchester United 1-5
Birmingham-Arsenal 2-2
Liverpool-Middlesbrough 3-2
Fulham-West Ham United 0-1
Portsmouth-Sunderland 1-0
Wigan Athletic-Derby 2-0

Bundesliga:
Bielefeld-Duisburg 0-2

Leverkusen-Schalke 1-0

Dortmund-Rostock 1-0

Frankfurt-Werder 1-0

Stuttgart-Karlsruhe 3-1

Wolfsburg-Hertha 0-0

Serie A:
Torino-Parma 4-4
Reggina-Juventus 2-1

Primera División:
Valencia-Recreativo Huelva 1-1

Holland bajnokság:
AZ Alkmaar-Twente Enschede 0-0

Excelsior-Willem II Tilburg 0-0

Heracles Almelo-Feyenoord 3-3

Vitesse Arnhem-Roda JC Kerkrade 1-1

Ligue 1:
Caen-St. Etienne 1-3

Olympique Lyon-Metz 2-0

Nancy-Lens 2-1

Nice-Auxerre 1-2

Paris St. Germain-AS Monaco 1-1

Stade Rennes-Lorient 2-0

Strasbourg-Sochaux 0-2

Valenciennes-Le Mans 1-2

Futsal, barátságos mérkőzés:
Magyarország-Belgium 2-7

Öttusa

Vk, Kairó, férfiak:
1. Andrejus Zadnieprovskis (litván) 5620 pont

2. Andrej Mojszejev (orosz) 5524

3. Bartosz Majewszki (lengyel) 5496


5. Balog Gábor 5448
7. Németh Róbert 5412
34. Marosi Ádám 4280

Röplabda

Férfi NB I-es ligabajnokság, kiemelt csoport:
Szolnoki RK-SI – Phoenix Mecano-Kecskeméti RC 0-3

Csepel RC-Dunaferr SE 2-3

Női NB I-es ligabajnokság, kiemelt csoport:

BITT-Kaposvári NRC – BSE-FCSM 0-3

Az alapszakasz végeredménye:

1. Vasas Opus-Via Óbuda 23 pont

2. BSE-FCSM 21

3. Albrecht-Miskolci VSC-MISI 17

4. BITT-Kaposvári NRC 16

5. Tatabányai Volán SE 13

Sakk

Morelia-Linares, szupertorna:

Aronjan (örmény)-Lékó döntetlen

Topalov (bolgár)-Anand (indiai) döntetlen

Radzsabov (azeri)-Carlsen (norvég) 1-0

Ivancsuk (ukrán)-Shirov (spanyol) döntetlen

A verseny állása: Anand 4 pont, Aronjan 3,5, Radzsabov, Shirov, Topalov 3-3, Ivancsuk, Lékó, Carlsen 2,5.

Síugrás

Sírepülő-vb, végeredmény:
1. Schlierenzauer (osztrák) 835,4 (212/217,5/208,5/211,5)

2. Koch (osztrák) 824,7 (215,5/221/213/201,5)

3. Ahonen (finn) 811,9 (210,5/206,5/209/208,5)

Tenisz

Doha, női torna, elődöntő:
Sarapova (orosz, 4.)-A. Radwanska (lengyel, 16.) 6:4, 6:3
Zvonarjova (orosz)-Li Na (kínai) 3:6, 6:3, 6:3

Rotterdam, férfi torna, elődöntő:
Llodra (francia)-Karlovic (horvát) 7:5, 7:6
Söderling (svéd)-Simon (francia) 6:2, 6:1

Buenos Aires, férfi torna, negyeddöntő:
Nalbandian (argentin, 1.)-Starace (olasz, 7.) 4:6, 7:6, 6:4
Chela (argentin, 4.)-Almagro (spanyol, 5.) 6:3, 2:1 – feladta
Acasuso (argentin)-Andrejev (orosz, 6.) 3:6, 6:1, 6:3

Volandri (olasz, 8.)-Calleri (argentin) 6:4, 6:4

Elődöntő:
Acasuso (argentin)-Volandri (olasz, 8.) 4:6, 6:4, 6:4

Nalbandian (argentin, 1.)-Chela (argentin, 4.) 6:1, 6:2

San Jose, férfi torna, negyeddöntő:

Garcia-Lopez (spanyol)-Isner (amerikai) 7:6, 6:7, 7:6

Ginepri (amerikai)-Blake (amerikai, 2.) 6:2, 6:2

Stepanek (cseh, 4.)-Lu (tajvani) 6:2, 7:6
Roddick (amerikai, 1.)-Fish (amerikai) 7:6, 1:6, 7:5

Bogota, női torna, negyeddöntő:

Llagostera Vives (spanyol)-Errani (olasz, 6.) 7:5, 6:1

Jozami (argentin)-Müller (német, 9.) 6:3, 6:1

Salerni (argentin)-Duque Marino (kolumbiai) 6:3, 4:6, 6:4
Navarro (spanyol)-Castaño (kolumbiai) 7:6, 6:4

Elődöntő:
Llagostera (spanyol)-Jozami (argentin) 6:2, 6:2

Salerni (argentin)-Suarez Navarro (spanyol) 3:6, 7:6, 6:3

Vízilabda

Férfi ob I:
Szentes-OSC 8-8

Női olimpiai selejtező

Elődöntő:

Olaszország-Magyarország 9-9, büntetőkkel: 6-5

A 11. helyért:

Brazília-Csehország 15-5

A 7-10. helyért:

Németország-Kuba 9-8

Kazahsztán-Puerto Rico 13-5

Volvo-kupa:
Magyarország-Kanada 15-2
Ausztrália-Románia 11-10

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.