Élet-Stílus

Pénteki eredmények

admin
admin

2008. 02. 15. 21:55

Négy vereség után nyert újra az NHL-ben a Phoenix Coyotes: 5-2-re verte a Dallas Stars csapatát, ezzel megszakította a texasiak hét mérkőzésen át tartó sikerszériáját. A Dallas egy újabb diadallal klubcsúcsot ért volna el.

Alpesi sí

Vk, Zágráb, nő műlesiklás:
1. Tanja Poutiainen (finn) 1:52.83 (55.12, 57.71)
2. Marlies Schild (osztrák) 1:53.35 (54.74/58.61)
3. Veronika Zuzulova (szlovák) 1:53.51 (55.56/57.95)

Jégkorong

NHL:
Phoenix Coyotes-Dallas Stars 5-2
Colorado Avalanche-St. Louis Blues 1-4
Nashville Predators-Chicago Blackhawks 1-6
Philadelphia Flyers-Tampa Bay Lightning 3-5
Carolina Hurricanes-Pittsburgh Penguins 4-2
Toronto Maple Leafs-New York Islanders 4-5
Vancouver Canucks-Minnesota Wild 4-5 – szétlövés után

Ob I:
Újpest-Dab.Extra.hu 2-4
Alba Volán-Miskolci Jegesmedvék 3-1

Glendale-ben megbotlott a Dallas (AP)

Glendale-ben megbotlott a Dallas (AP)


Kézilabda

Férfi NB I
Az 1-8. helyért:
Komló-Százhalombatta 22-26

A 9-16. helyért:
Tatabánya Carbonex KC-Gyöngyösi Főiskola 32-32

Kosárlabda

NBA:
Phoenix Suns-Dallas Mavericks 109-97
Chicago Bulls-Miami Heat 99-92

Női Magyar Kupa, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
Szolnoki NKK – Atomerőmű-KSC-Szekszárd 84-60
Továbbjutott: a Szolnok, kettős győzelemmel.

Zala-Volán-ZTE – Vasas-Csata 80-53
Továbbjutott: a Zala-Volán, kettős győzelemmel.

Labdarúgás

Bundesliga:
Schalke-Wolfsburg 1-2

Holland bajnokság:
Ajax-Sparta Rotterdam 6-2

Röplabda

Férfi NB I-es ligabajnokság, kiemelt csoport:
Dág KSE-Dunaferr SE 3-2
Csepel RC – Szolnoki RK-SI 2-3

Tenisz

Vina del Mar, női torna, 2. forduló:
Pennetta (olasz, 1.)-Johansson (francia) 6:4, 6:0
Llagostera Vives (spanyol)-Errani (olasz, 6.) 6:2, 6:0
Kanepi (észt, 7.)-Camerin (olasz) 1:6, 6:3, 6:4
Zakopalova (cseh, 8.)-Tosic (horvát) – játék nélkül
Johansson (francia)-Martinez (spanyol) 3:6, 6:3, 6:4

Delray Beach,férfi torna, 2. forduló:
Blake (amerikai, 1.)-Capdeville (chilei) 6:1, 6:4
Querrey (amerikai, 3.) – Garcia-Lopez (spanyol) 6:4, 5:7, 6:4
Spadea (amerikai, 6.)-Muller (luxemburgi) 7:5, 4:6, 6:3
Fish (amerikai, 8.)-Navarro (spanyol) 2:6, 7:5, 6:3
Ginepri (amerikai)-Russell (amerikai) 7:5, 4:6, 6:2
Reynolds (amerikai)-Hartfield (argentin) 7:5, 2:6, 7:6
Nisikori (japán)-Delic (amerikai) 6:7, 6:4, 6:2
Kunyicin (orosz)-Mirnyij (fehérorosz) 7:6, 6:3

Costa do Sauipe, férfi torna, 2. forduló:
Almagro (spanyol, 2.)-Pashanski (szerb) 6:2, 6:3
Volandri (olasz, 5.)-Coria (argentin) 6:1, 6:2
Lapentti (ecuadori)-Decoud (argentin) 6:1, 6:2
Schwank (argentin)-Luczak (ausztrál) 6:2, 6:2

Antwerpen, női torna, negyeddöntő:
Henin (belga, 1.)-Klejbanova (orosz) 6:4, 6:3
Na Li (kínai, 9.)-Arvidsson (svéd) 7:5, 6:4
Knapp (olasz)-Schnyder (svájci, 4.) 6:2, 6:7, 7:6
Bacsinszky (svájci)-Hantuchova (szlovák, 3.) 6:2, 4:6, 4:1
Hantuchova sérülés miatt feladta a találkozót

Marseille, férfi torna, negyeddöntő:
Mathieu (francia, 8.)-Simon (francia) 6:3, 6:4
Murray (brit, 4.)-Mahut (francia) 7:5, 7:6
Ancic (horvát)-Söderling (svéd) 6:3, 6:7, 6:2

Vízilabda

Férfi ob I:
UNIQA-UTE – BVSC 12-10
Domino-Honvéd – FTC-Aprilia 11-10
Brendon-UPC-ZF-Eger – OSC-Opus Via 16-6
TEVA-VasasPlaket – Szolnoki Főiskola VSC 15-9
Szeged-Beton VE – Pendola-Szentes-Elektroglob 15-3
Androbau-Fehérvár-Póló SC – PVSK-Fűszért 9-10

vissza a címlapra

Legfrissebb videó mutasd mind

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.