További csatornák

Tv24

01:45

Az ötödik parancsolat (90´)

amerikai akciófilm , 2008

03:15

Nevelésből elégséges (20´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./18.rész

03:35

Nevelésből elégséges (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./19.rész

04:00

Fókusz (25´ ism.)

riportmagazin

04:25

Barátok közt (40´ ism.)

magyar filmsorozat, 8983.rész

05:05

Top Shop (25´)

reklámműsor

05:30

Jó reggelt, skacok! (105´)

Benne: Lego Ninjago; Kungfu Panda – A rendkívüliség legendája; Tini Nindzsa Teknőcök; Lego Ninjago

07:15

Reggeli (125´)

magazin

09:20

Asztro Show (65´)

show-műsor

10:25

Top Shop (115´)

reklámműsor

12:20

Édesítő (30´ ism.)

életmódmagazin

12:50

Story Extra (30´ ism.)

sztármagazin

13:20

Fókusz (35´ ism.)

riportmagazin

13:55

Éjjel-nappal Budapest (75´ ism.)

magyar filmsorozat, 1312.rész

15:10

Szulejmán (70´)

török kalandfilmsorozat, 186.rész

16:20

Story Extra (30´)

sztármagazin

16:50

Elif – A szeretet útján (70´)

török filmsorozat, II./31.rész

18:00

RTL Híradó – Esti kiadás (65´)

hírműsor

19:05

Fókusz (35´)

riportmagazin

19:40

Barátok közt (40´)

magyar filmsorozat, 8985.rész

20:20

Éjjel-nappal Budapest (70´)

magyar filmsorozat, 1313.rész

21:30

Doktor Murphy (60´)

amerikai filmsorozat, I./1.rész) - A jó doki

22:30

Doktor Murphy (65´)

amerikai filmsorozat, I./2.rész) - Egy nap a sürgősségin

23:35

RTL-híradó – Késő esti kiadás (30´)

hírműsor

00:05

A zöld íjász (65´)

amerikai akciófilm-sorozat, III./22.rész) - Az új barát

01:10

Az Év Hotele (30´ ism.)

reality-sorozat ) - Hotelshow – A legjobb vidéki szálláshelyek

01:40

Homeland – A belső ellenség (70´)

amerikai thrillersorozat, IV./3.rész) - Csapat Iszlamabadban

02:50

Homeland – A belső ellenség (70´)

amerikai thrillersorozat, IV./4.rész) - Vas a tűzben

04:00

Fókusz (25´ ism.)

riportmagazin

04:25

Barátok közt (40´ ism.)

magyar filmsorozat, 8985.rész

01:10

Fegyvernepper (140´ ism.)

amerikai thriller , 2005

03:30

Tények Este (40´)

hírműsor

04:10

Csapdába csalva (25´ ism.)

német dokumentum-reality

04:35

Csapdába csalva (25´)

német dokumentum-reality

05:00

Csapdába csalva (25´)

német dokumentum-reality, 80.rész

05:25

Victoria, a rabszolgák megmentője (55´ ism.)

kolumbiai történelmi sorozat

06:20

Mokka (150´)

A TV2 reggeli magazinja

08:50

Topshop (70´)

Televíziós vásárlás

10:00

Teleshop (45´)

Televíziós vásárlás

10:45

Astro-Világ (75´)

show-műsor

12:00

Tények Délben (30´)

hírműsor

12:30

Walker, a texasi kopó (65´)

amerikai akciófilm-sorozat, IV./6.rész) - Jóvátétel

13:35

Walker, a texasi kopó (65´)

amerikai akciófilm-sorozat, IV./7.rész) - Szitakötő

14:40

A betolakodó (65´)

mexikói filmsorozat, 117.rész

15:45

Victoria, a rabszolgák megmentője (65´)

kolumbiai történelmi sorozat, 14.rész

16:50

Feriha (70´)

török tévéfilmsorozat, 91.rész

18:00

Tények (60´)

hírműsor

19:00

Hegyi doktor – Újra rendel (60´)

német-osztrák filmsorozat, III./8.rész) - Mindent vagy semmit!

20:00

Pénzt vagy éveket! (100´)

játékshow

21:40

Ezek megőrültek! (100´)

szórakoztató műsor

23:20

NCIS (60´)

amerikai krimisorozat, XIII./12.rész) - Testvérváros, 1.

00:20

1/1 Azurák Csabával (60´)

talkshow

01:20

Tények Extra (25´)

hírműsor

01:45

Sorsdöntő lövés (65´)

amerikai krimisorozat, I./8.rész

02:50

Hollow Crown – Rózsák háborúja (45´)

angol drámasorozat, 18.rész) - III. Richárd, 2/3.

03:35

Tények Este (40´)

hírműsor

04:15

Mámor tábor (40´)

amerikai vígjátéksorozat, 10.rész

04:55

Csapdába csalva (30´ ism.)

német dokumentum-reality

01:35

Én vagyok itt! (65´)

magazin

02:40

Odaát (45´)

amerikai misztikus sorozat, 18.rész) - Az ősgonosz

03:25

Kulisszák mögött − az A38-as hajón (50´)

zenés műsor) - Jetlag

04:15

Ki ez a lány? (45´)

amerikai vígjátéksorozat, 22.rész) - Családi kötelékek

05:00

Mekk Elek az ezermester (5´)

magyar bábfilm-sorozat) - Paci Manci frizurája

05:05

A kiscsacsi kalandjai (5´)

magyar bábfilm-sorozat) - Föl a csillárig

05:10

Mesék Mátyás királyról (10´)

magyar mesefilmsorozat) - Beatrix királyné tréfája

05:20

Frakk, a macskák réme (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - Árulás

05:30

Rejtélyek Tesz-vesz városban (25´)

kanadai rajzfilmsorozat, II./19.rész) - A rejtélyes hapci − Hová lettek a kimosott ruhák?

05:55

Alvin és a mókusok (10´)

francia ) - Kevin titkos szerelme

06:05

Alvin és a mókusok (10´)

francia ) - E-mail visszavonás!

06:15

Loopdidoo (10´)

francia animációs sorozat, I./21.rész) - Kutya élet

06:25

Loopdidoo (5´)

francia animációs sorozat, I./22.rész) - Az elveszett levél

06:30

A Büszke birtok oroszlán őrsége (25´)

amerikai animációs sorozat) - Hiénát foltjáról

06:55

Szófia hercegnő (25´)

amerikai animációs sorozat, II./15.rész) - A smaragd kulcs

07:20

Barátaim: Tigris és Micimackó (20´)

amerikai animációs sorozat) - Füles bánat-napja / Tigris és az alvás

07:40

Goldie és Mackó (25´)

amerikai animációs sorozat) - Óriás köztünk / Kapd el Ugri, kapd el!

08:05

Kody kalandjai (10´)

amerikai animációs sorozat, 2017) - Holdsüti

08:15

Kody kalandjai (15´)

amerikai animációs sorozat, 2017) - Sárkányhajó

08:30

Claude (10´)

angol animációs sorozat, 21.rész) - A felfedezők

08:40

Claude (15´)

angol animációs sorozat, 22.rész) - Rejtélyek

08:55

Peppa malac (5´)

angol animációs sorozat, II./80.rész) - Zoé zebra, a postás lánya

09:00

Dóra, a felfedező (25´)

amerikai mesefilmsorozat, V./9.rész, 2008

09:25

Rubi Szivárványiában (10´)

koreai animációs sorozat, 35.rész) - Az elszabadult vonat

09:35

Chuggington pályaudvar (10´)

angol rajzfilmsorozat, 23.rész) - Brúnó filmet forgat

09:45

Wissper (10´)

angol animációs sorozat, 2015) - Oscar, az orángután

09:55

Wissper (5´)

angol animációs sorozat, 2015) - Fókamóka

10:00

Dinótalpak (10´)

angol animációs sorozat, 2014) - A hideges dolog

10:10

Dinótalpak (15´)

angol animációs sorozat, 2014) - Aminek soha ne legyen vége

10:25

Traktor Tom (10´)

angol animációs sorozat, 26.rész) - A rodeo

10:35

Franklin (25´)

amerikai-francia-kanadai animációs sorozat, 58.rész) - A felelősség

11:00

Hetedhét kaland (10´)

ismeretterjesztő műsor

11:10

Maja, a méhecske (15´)

német rajzfilmsorozat, 38.rész) - A tojás nyomában

11:25

Mekk Elek az ezermester (5´)

magyar bábfilm-sorozat) - Paci Manci frizurája

11:30

A kiscsacsi kalandjai (5´)

magyar bábfilm-sorozat) - Föl a csillárig

11:35

Mesék Mátyás királyról (10´)

magyar mesefilmsorozat) - Beatrix királyné tréfája

11:45

Frakk, a macskák réme (5´)

magyar rajzfilmsorozat) - Árulás

11:50

Kék egér (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - A válogatós kígyó

12:00

Magyar népmesék (10´)

magyar rajzfilmsorozat) - A banya

12:10

Na végre, itt a nyár! (25´)

magyar ifjúsági filmsorozat, I./9.rész) - A vaddisznó futam!

12:35

Na végre, itt a nyár! (25´)

magyar ifjúsági filmsorozat, I./10.rész) - A bohócok elámulnak

13:00

Nálatok, laknak állatok? (30´)

német családi filmsorozat) - Szabadságot Coopernek, 2.

13:30

Irány Okido! (10´)

angol animációs sorozat, 45.rész) - Pliccs, placcs, ploccs

13:40

Irány Okido! (15´)

angol animációs sorozat, 46.rész) - Messy és a nagyító

13:55

Matrica (5´)

sorozat) - Igaz vagy hamis? - Bólyi németek

14:00

Claude (10´)

angol animációs sorozat, 23.rész) - A szél

14:10

Claude (15´)

angol animációs sorozat, 24.rész) - Levelek

14:25

A bűvös körhinta (10´)

francia rajzfilmsorozat, 45.rész) - Egy nap a szabadban

14:35

A bűvös körhinta (15´)

francia rajzfilmsorozat, 46.rész) - Az őstehetség

14:50

Franklin (20´)

amerikai-francia-kanadai animációs sorozat, 59.rész) - Franklin és a vándorlás napja

15:10

Maja, a méhecske (15´)

német rajzfilmsorozat, 39.rész) - Az elveszett galacsin

15:25

Rejtélyek Tesz-vesz városban (20´)

kanadai rajzfilmsorozat, II./20.rész) - Miért nincsenek ma újságok? − A rejtélyes nagy fog

15:45

Traktor Tom (15´)

angol animációs sorozat, 27.rész) - Pörgi szorgoskodik

16:00

Gyerekversek (2´)

magyar ifjúsági magazin) - Romhányi József: Interjú a farkassal

16:02

Hetedhét kaland (8´)

ismeretterjesztő műsor

16:10

Dinótalpak (10´)

angol animációs sorozat) - Az ébrentartó

16:20

Dinótalpak (15´)

angol animációs sorozat, 2014) - Eltörött

16:35

Alvin és a mókusok (10´)

francia ) - Kevin titkos szerelme

16:45

Alvin és a mókusok (10´)

francia ) - E-mail visszavonás!

16:55

Loopdidoo (10´)

francia animációs sorozat, I./23.rész, 2006) - Az oltáskönyv

17:05

Loopdidoo (5´)

francia animációs sorozat, I./24.rész) - A szavatossági idő

17:10

A Büszke birtok oroszlán őrsége (25´)

amerikai animációs sorozat) - Királynősdi

17:35

Szófia hercegnő (25´)

amerikai animációs sorozat, II./16.rész) - A képtelen hercegnők

18:00

Barátaim: Tigris és Micimackó (20´)

amerikai animációs sorozat) - Nyuszi koncertje / Tigris és a hópelyhek

18:20

Goldie és Mackó (25´)

amerikai animációs sorozat) - Egy hercegi szabadnap / A Tükörtojás klub

18:45

Kody kalandjai (10´)

amerikai animációs sorozat, 2017) - Lufi-muri

18:55

Kody kalandjai (15´)

amerikai animációs sorozat, 2017) - Alvajárás

19:10

Alvin és a mókusok (10´)

francia , 2015) - A nem-golyó

19:20

Alvin és a mókusok (15´)

francia , 2015) - A zenedoboz

19:35

Wissper (5´)

angol animációs sorozat, 2015) - A félénk kenguru

19:40

Wissper (5´)

angol animációs sorozat, 2015) - Huncut majmok

19:45

Sziklaszirti mesék (10´)

ír animációs sorozat, 2014) - A tollas-bundás csapat

19:55

Chuggington pályaudvar (10´)

angol rajzfilmsorozat, 24.rész) - Skylar osztaga

20:05

Matrica (10´)

sorozat) - Négyzetgyök: Nulla

20:15

Ki ez a lány? (50´)

amerikai vígjátéksorozat, 23.rész) - East Side Story

21:05

Holnap tali! (25´)

magyar ifjúsági filmsorozat, V./1.rész, 2018

21:30

Én vagyok itt! (70´)

magazin

22:40

Odaát (45´)

amerikai misztikus sorozat, 19.rész) - A festmény bosszúja

23:25

Kulisszák mögött − az A38-as hajón (60´)

zenés műsor) - Bagossy Brothers Company

02:00

Anziksz (15´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Buzsák

02:15

Időmetszetek (230´)

dokumentumfilm-sorozat

06:05

Daktari (55´)

amerikai tévéfilmsorozat, 87.rész) - A dzsungel szívverése

07:00

Híradó (15´)

hírműsor

07:15

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

07:20

Legyen a vendégem! (35´)

magyar szórakoztató sorozat) - Cseke Péter

07:55

Arany János emlékére (5´)

magyar irodalmi műsor) - Arany János: Haj, ne hátra, haj előre

08:00

A pampák királya (55´ ism.)

brazil tévéfilmsorozat, 116.rész

08:55

Bűvölet (60´ ism.)

olasz filmsorozat, I./6.rész

09:55

Família Kft. (30´ ism.)

magyar vígjátéksorozat, 302.rész) - Ábrándok napja

10:25

Família Kft. (35´ ism.)

magyar vígjátéksorozat, 303.rész) - Ha megáll az ész...

11:00

Híradó (10´)

hírműsor

11:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

11:15

Vészhelyzet (50´ ism.)

amerikai kórházsorozat, IV./1.rész) - Lesben állva

12:05

Öregberény (40´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 15.rész) - Csirkevész

12:45

Öregberény (35´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 16.rész) - A vadászat

13:20

KRÉM (Showhivatal) (60´ ism.)

magyar zenei sorozat, 7.rész

14:20

Koffer (35´ ism.)

magyar útifilmsorozat) - Ecuador az Andok tetején

14:55

Tarka kockák (15´)

magyar szórakoztató sorozat

15:10

Hazárd megye lordjai (50´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, IV./13.rész) - A zene hangja – Hazárd módra

16:00

A pampák királya (60´)

brazil tévéfilmsorozat, 117.rész

17:00

Híradó (10´)

hírműsor

17:10

Időjárás-jelentés (5´)

hírműsor

17:15

Bűvölet (60´)

olasz filmsorozat, I./7.rész

18:15

Família Kft. (30´)

magyar vígjátéksorozat, 304.rész) - Control V

18:45

Família Kft. (35´)

magyar vígjátéksorozat, 305.rész) - Telefonházasság

19:20

Vészhelyzet (50´)

amerikai kórházsorozat, IV./2.rész) - Az újdonság varázsa

20:10

Öregberény (40´)

magyar tévéfilmsorozat, 17.rész) - A kölyök

20:50

Öregberény (40´)

magyar tévéfilmsorozat, 18.rész) - Az alapítvány

21:30

Szemembe nézz...! (45´)

koncert , 1988) - Összeállítás régi rádió-operettekből

22:15

Egy kicsit másképp… (35´)

zenés műsor , 1992) - Örökzöldek a 100 Tagú Cigányzenekar előadásában

22:50

eMeRTon 1996 (65´)

zenés műsor ) - A Magyar Rádió Rt. díjkiosztó gálahangversenye

23:55

Operafejedelmek (50´)

magyar zenei sorozat) - Székely Mihály

00:45

A Kisasszony (30´)

brazil filmsorozat, 117.rész

01:15

A Kisasszony (30´)

brazil filmsorozat, 118.rész

01:45

Időmetszetek (260´)

dokumentumfilm-sorozat

02:00

A mentalista (45´ ism.)

amerikai krimisorozat, II./22.rész) - Lángoló szavak

02:45

Két pasi meg egy kicsi (20´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./3.rész) - Pudinggal töltött kaktusz

03:05

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./4.rész) - Jób

03:30

Szívek szállodája (45´ ism.)

amerikai filmsorozat, III./14.rész

04:15

Szívek szállodája (45´)

amerikai filmsorozat, III./15.rész

05:00

Műsorzárás (60´)

éjszakai show

06:00

Teleshop (30´)

Televíziós vásárlás

06:30

Jóbarátok (35´)

amerikai vígjátéksorozat, X./1.rész) - Joey és Rachel csókja után

07:05

Jóbarátok (25´)

amerikai vígjátéksorozat, X./2.rész) - Ross tök jól van

07:30

Jóbarátok (25´)

amerikai vígjátéksorozat, X./3.rész) - Ross lebarnul

07:55

Jóbarátok (35´)

amerikai vígjátéksorozat, X./4.rész) - A torta

08:30

Agymenők (22´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./2.rész) - Zöldséggel az örök életbe!

08:52

Agymenők (23´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./3.rész) - Barátnőpótlók

09:15

Szívek szállodája (60´ ism.)

amerikai filmsorozat, III./16.rész

10:15

Szívek szállodája (55´)

amerikai filmsorozat, III./17.rész

11:10

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, II./21.rész) - Vörös számok

12:10

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, II./22.rész) - Lángoló szavak

13:10

Monk – Flúgos nyomozó (60´)

amerikai krimisorozat, VIII./14.rész) - Mr. Monk és a jelvény

14:10

Monk – Flúgos nyomozó (60´)

amerikai krimisorozat, VIII./15.rész) - Mr. Monk és a Vég, 1.

15:10

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, VI./15.rész) - Gimi para

16:10

A mentalista (60´ ism.)

amerikai krimisorozat, II./23.rész) - Red John visszatér

17:10

A mentalista (60´)

amerikai krimisorozat, III./1.rész) - Tüzes égbolt

18:10

Castle (60´)

amerikai akcióvígjáték-sorozat, VI./16.rész) - Vallomások

19:10

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./5.rész) - A halhatatlan Billy Joel

19:35

Két pasi meg egy kicsi (30´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./6.rész) - A szemölcs

20:05

Agymenők (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./4.rész) - A méret a lényeg

20:35

Agymenők (25´)

amerikai vígjátéksorozat, IV./5.rész) - A kötöttség réme

21:00

Riddick – A sötétség krónikája (145´)

amerikai sci-fi akciófilm , 2004

23:25

Pitch Black – 22 évente sötétség (135´)

amerikai-ausztrál sci-fi horror , 2000

01:40

A mentalista (45´ ism.)

amerikai krimisorozat, II./23.rész) - Red John visszatér

02:25

A mentalista (40´ ism.)

amerikai krimisorozat, III./1.rész) - Tüzes égbolt

03:05

Két pasi meg egy kicsi (25´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./5.rész) - A halhatatlan Billy Joel

03:30

Két pasi meg egy kicsi (20´)

amerikai vígjátéksorozat, VIII./6.rész) - A szemölcs

03:50

Szívek szállodája (50´ ism.)

amerikai filmsorozat, III./16.rész

04:40

Műsorzárás (80´)

éjszakai show

02:00

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./1.rész) - A hasonmás

03:00

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./2.rész) - Bűnös múlt

04:00

Vészhelyzet (60´)

amerikai kórházsorozat, XIV./13.rész) - Kárhozatra ítélve

05:00

A Toledo család (60´)

kolumbiai filmsorozat, 123.rész

06:00

Televíziós vásárlás (180´)

Televíziós vásárlás

09:00

Gyilkos ügyek (45´)

amerikai krimisorozat, II./15.rész) - Csavart labda

09:45

Gyilkos ügyek (55´)

amerikai krimisorozat, II./16.rész) - Kockázatelemzés

10:40

Vészhelyzet (55´)

amerikai kórházsorozat, XIV./14.rész) - Megtört szívek

11:35

Medicopter 117 – Légi mentők (55´)

német akciófilm-sorozat, VII./1.rész) - Vakrepülés

12:30

Medicopter 117 – Légi mentők (55´)

német akciófilm-sorozat, VII./2.rész) - Halálos játék

13:25

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./4.rész) - Tévésztár egyenruhában

14:25

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./5.rész) - Tűzvonalban

15:25

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./6.rész) - Tekerj az életedért!

16:25

Született detektívek (55´)

amerikai krimisorozat, IV./3.rész

17:20

Született detektívek (55´)

amerikai krimisorozat, IV./4.rész

18:15

Gyilkos ügyek (55´)

amerikai krimisorozat, II./17.rész) - Év végi bónusz

19:10

Gyilkos ügyek (55´)

amerikai krimisorozat, II./18.rész) - Vissza a feladónak, 1.

20:05

Dr. Csont (55´)

amerikai krimisorozat, VI./10.rész) - Hamis barátok

21:00

Válótársak (60´)

magyar filmsorozat, I./3.rész

22:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, IX./9.rész) - Kései bosszú

23:00

Foglalkozásuk: amerikai (60´)

amerikai thrillersorozat, III./3.rész) - A legsebezhetőbb

00:00

Dr. Csont (60´)

amerikai krimisorozat, VI./10.rész) - Hamis barátok

01:00

Gyilkos elmék (60´)

amerikai-kanadai krimisorozat, IX./9.rész) - Kései bosszú

02:00

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./4.rész) - Tévésztár egyenruhában

03:00

Cobra 11 (60´)

német akciófilm-sorozat, XVI./5.rész) - Tűzvonalban

04:00

Vészhelyzet (60´)

amerikai kórházsorozat, XIV./14.rész) - Megtört szívek

05:00

A Toledo család (60´)

kolumbiai filmsorozat, 124.rész

06:00

Televíziós vásárlás (180´)

Televíziós vásárlás

01:55

100% hazai (30´ ism.)

gasztronómiai sorozat

02:25

Szerencsés kutya (25´)

amerikai reality-sorozat

02:50

Szerencsés kutya (25´)

amerikai reality-sorozat

03:15

Lehetetlen küldetés (45´ ism.)

Ebben az új, kortalan és vidám vetélkedőben most mindenki megmutathatja mire képes! Ha egy versenyző végig tud menni egy óriás akadály pályán, akkor nagy összegű készpénz üti a markát! Azonban vigyázz, itt könnyen kicsúszik a talaj a lábad alól! A műsor házigazdái: Richard Hammond, Amanda Byram

04:00

Lehetetlen küldetés (55´)

Ebben az új, kortalan és vidám vetélkedőben most mindenki megmutathatja mire képes! Ha egy versenyző végig tud menni egy óriás akadály pályán, akkor nagy összegű készpénz üti a markát! Azonban vigyázz, itt könnyen kicsúszik a talaj a lábad alól! A műsor házigazdái: Richard Hammond, Amanda Byram

04:55

Csapdába csalva (30´)

német dokumentum-reality

05:25

Csapdába csalva (25´)

német dokumentum-reality

05:50

Családi Titkok (50´)

magyar reality-sorozat

06:40

Hal a tortán (80´)

gasztro-reality

08:00

Tények Reggel (35´)

hírműsor

08:35

Több mint TestŐr (5´)

Több mint TestŐr – élet, szépség, egészség Vámos Erikával! Egyre többen próbálnak meg egészségesen élni, ez azonban nem is olyan egyszerű, hiszen számtalan egészségmegőrző, megelőző és gyógyító módszer létezik, amelyek útvesztőjében nehéz megtalálni a számunkra legideálisabbat. Ebben segít a Több mint TestŐr hétről hétre, ahol nem csak Vámos Erika, hanem egy-egy ismert ember is kipróbálja a legújabb, legmegleglepőbb, és leghatásosabb módszereket! Műsorvezető: Vámos Erika és Maloveczky Miklós

08:40

Veled is megtörténhet! (70´)

magyar dokumentum-reality

09:50

Magánnyomozók (65´ ism.)

magyar dokumentum-reality

10:55

Családi titkok (65´)

magyar reality-sorozat

12:00

Jóban Rosszban (45´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 3402.rész

12:45

Jóban Rosszban (40´)

magyar tévéfilmsorozat, 3403.rész

13:25

100% hazai (30´)

gasztronómiai sorozat

13:55

Hentesek (30´)

magyar gasztronómiai magazin

14:25

Csajok, pasik, Balaton (80´ ism.)

magyar sorozat

15:45

Tények (30´)

hírműsor

16:15

Magánnyomozók (65´)

magyar dokumentum-reality

17:20

Családi titkok (65´)

magyar reality-sorozat

18:25

Csajok, pasik, Balaton (75´)

magyar sorozat

19:40

Jóban Rosszban (45´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 3402.rész

20:25

Jóban Rosszban (35´ ism.)

magyar tévéfilmsorozat, 3403.rész

21:00

Transformers (180´)

amerikai sci-fi akciófilm , 2007

00:00

Batman − A denevérember (170´)

amerikai kalandfilm , 1989

02:50

Csapdába csalva (25´ ism.)

német dokumentum-reality

03:15

Csapdába csalva (25´ ism.)

német dokumentum-reality

03:40

Szerencsés kutya (20´)

amerikai reality-sorozat

04:00

Lehetetlen küldetés (55´)

Ebben az új, kortalan és vidám vetélkedőben most mindenki megmutathatja mire képes! Ha egy versenyző végig tud menni egy óriás akadály pályán, akkor nagy összegű készpénz üti a markát! Azonban vigyázz, itt könnyen kicsúszik a talaj a lábad alól! A műsor házigazdái: Richard Hammond, Amanda Byram

04:55

Csapdába csalva (30´)

német dokumentum-reality

02:00

Tűsarok nyomozó (60´)

kanadai krimisorozat, I./5.rész) - Farah Elliot

03:00

A narancsvidék (60´)

amerikai filmsorozat, II./9.rész) - The Ex-Factor

04:00

A narancsvidék (60´)

amerikai filmsorozat, II./10.rész

05:00

A bosszú asszonya (60´)

kolumbiai filmsorozat, 22.rész

06:00

Vacsoracsata (60´)

gasztro-reality, 62.rész) - Csomor Csilla

07:00

Tom és Jerry (60´)

amerikai rajzfilmsorozat

08:00

Vészhelyzet (60´)

amerikai kórházsorozat, XIV./14.rész) - Megtört szívek

09:00

Vacsoracsata (60´)

gasztro-reality, 63.rész) - Rózsa György

10:00

A Konyhafőnök VIP (110´)

gasztro-reality ) - Az Íz-faktor

11:50

Oltári csajok (60´)

magyar tévéfilmsorozat, 71.rész

12:50

Segítség, bajban vagyok! (55´)

magyar reality-sorozat, 32.rész) - Hirtelen jött kapuzárás

13:45

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 19.rész) - Kivel csal meg a férjem?

14:45

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, X./1.rész

15:50

Tom és Jerry (30´)

amerikai rajzfilmsorozat

16:20

Oltári csajok (60´)

magyar tévéfilmsorozat, 72.rész

17:20

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 49.rész) - A nagymama kismama lesz

18:20

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, III./45.rész) - Váratlan ajándék dönti romba a család életét!

19:20

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, XI./4.rész

20:25

Showder Klub (65´)

stand-up műsor, XI./5.rész

21:30

RTL II Híradó (30´)

hírműsor

22:00

Showder Klub – Best of (60´)

show-műsor, 2.rész) - Hadházi László 2.

23:00

A Madagaszkár pingvinjei (30´)

amerikai animációs sorozat, I./9.rész) - Hal Művelet; Csoda A Jégen

23:30

Anyák gyöngye (30´)

amerikai vígjátéksorozat, V./21.rész) - A javíthatatlan

00:00

Segítség, bajban vagyok! (60´)

magyar reality-sorozat, 49.rész) - A nagymama kismama lesz

01:00

A gyanú árnyékában (60´)

magyar dokumentum-reality, 19.rész) - Kivel csal meg a férjem?

02:00

Tűsarok nyomozó (60´)

kanadai krimisorozat, I./6.rész) - Ahmad Khan

03:00

A narancsvidék (60´)

amerikai filmsorozat, II./10.rész

04:00

A narancsvidék (60´)

amerikai filmsorozat, II./11.rész

02:00

A szomszéd főztje... (220´)

magyar show-műsor

05:40

Lakosztály (30´)

lakberendezési magazin

06:10

Titkok hídja (65´ ism.)

spanyol romantikus sorozat, 108.rész

07:15

Heartland (60´)

kanadai filmsorozat, IX./3.rész

08:15

Gyilkos sorok (65´)

amerikai krimisorozat, II./14.rész) - Méreg a te étked

09:20

Gyilkos sorok (65´)

amerikai krimisorozat, II./15.rész) - Kötelet a gyilkosnak

10:25

Csendőrsztorik Toszkánában (65´ ism.)

olasz sorozat, I./10.rész) - Bizalmi kérdés

11:30

Klinika – Új generáció (70´ ism.)

német sorozat, I./16.rész) - Az igazi

12:40

Heartland (60´)

kanadai filmsorozat, IX./4.rész

13:40

A szerelem nevében (60´)

mexikói tévéfilmsorozat, 103.rész

14:40

Pillantásod nélkül – Esmeralda története (60´ ism.)

mexikói filmsorozat, 13.rész

15:40

Csendőrsztorik Toszkánában (65´)

olasz sorozat, I./11.rész) - Elveszett tinédzserek

16:45

Klinika – Új generáció (65´)

német sorozat, I./17.rész) - Régi szerelem

17:50

Gyilkos sorok (65´)

amerikai krimisorozat, II./14.rész) - Méreg a te étked

18:55

A szerelem nevében (60´)

mexikói tévéfilmsorozat, 104.rész

19:55

Pillantásod nélkül – Esmeralda története (60´)

mexikói filmsorozat, 14.rész

20:55

Gyilkos sorok (65´)

amerikai krimisorozat, II./15.rész) - Kötelet a gyilkosnak

22:00

A fáraó bosszúja 2 (110´)

amerikai kalandfilm , 2006

23:50

Titkok hídja (65´)

spanyol romantikus sorozat, 109.rész

00:55

Bor, mámor, szerelem (65´)

szlovák filmsorozat, I./22.rész

02:00

A szomszéd főztje... (220´)

magyar show-műsor

01:45

Ridikül (55´)

talkshow ) - Aranynál minden nő szép

02:40

Rejtélyes XX. század (30´)

magyar ismeretterjesztő sorozat

03:10

Határtalanul magyar (25´)

művészeti magazin) - Keleti végeken – Csöbörcsök, a legkeletibb magyar település

03:35

Kárpát expressz (25´ ism.)

riportmagazin

04:00

Világ (20´ ism.)

külpolitikai magazin

04:20

Himnusz (5´)

kulturális magazin

04:25

Ízőrzők (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Tápiószőlős

05:00

Család-barát válogatás (55´)

családi magazin

05:55

Hajnali gondolatok (5´)

vallási magazin

06:00

Híradó (40´)

hírműsor

06:40

Kenó-sorsolás (5´ ism.)

szerencsejáték-show

06:45

Rondó (25´)

kisebbségi magazin

07:10

Kvartett (30´)

magyar ismeretterjesztő műsor

07:40

Magyarország finom (20´)

08:00

Balatoni nyár (115´)

szabadidős magazin ) - Utánunk a vízözön!

09:55

Kisvárosi doktor (60´)

német filmsorozat, III./2.rész) - Anyai szeretet

10:55

A múlt árnyékában (65´ ism.)

szlovák filmsorozat, 48.rész

12:00

Déli harangszó (2´)

vallási magazin

12:02

Híradó (48´)

hírműsor

12:50

Jamie vidéki konyhája (25´)

angol gasztronómiai sorozat, 10.rész) - A paradicsom

13:15

Honfoglaló (50´ ism.)

vetélkedő

14:05

Az apróságok csodavilága (55´)

angol természetfilm , 2017

15:00

A múlt árnyékában (65´)

szlovák filmsorozat, 49.rész

16:05

Erdészház Falkenauban (50´)

német filmsorozat, V./12.rész) - Tévelygések

16:55

SzerencseHíradó (15´)

szerencsejáték-show

17:10

A hegyi doktor – Újra rendel (50´)

német-osztrák filmsorozat, VIII./10.rész) - Búcsúzás, 2/2.

18:00

Híradó (35´)

hírműsor

18:35

Sorsok útvesztője (55´)

török filmsorozat, 55.rész

19:30

Honfoglaló (55´)

vetélkedő

20:25

Tóth János (35´)

magyar vígjátéksorozat, II./17.rész) - Társas magány

21:00

Ki nevel a végén? (100´)

amerikai vígjáték , 2003

22:40

Kenó-sorsolás (5´)

szerencsejáték-show

22:45

A Bagi Nacsa Show (60´)

szórakoztató műsor

23:45

Ridikül (60´)

talkshow ) - Egyenlőtlen kapcsolatok

00:45

P'amende (35´)

nemzetiségi magazin ) - Színes Gyöngyök

01:35

Nevetni kell, ennyi az egész... (50´ ism.)

szórakoztató sorozat

02:25

Muslicák a liftben (60´ ism.)

magyar tévéfilm , 1978

03:25

P'amende (25´)

nemzetiségi magazin ) - A hit katonái

03:50

Fantastic Places (15´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Pozsony − Szlovákia

04:05

Ridikül (55´ ism.)

talkshow ) - Állatvédelem, 2.

05:00

Híradó (15´ ism.)

hírműsor

05:15

Angol nyelvű hírek (10´ ism.)

hírműsor ) -  

05:25

Kulturális híradó (25´ ism.)

Premierek, kiállítások, koncertek, könyv - és filmbemutatók, Magyarországon és a Kárpát-medencében. Friss kulturális hírekkel jelentkezünk minden hétköznap a Kulturális Híradóban.

05:50

Magyar Krónika (30´)

kulturális magazin) - Virtuális valóság

06:20

Kárpát expressz (25´ ism.)

riportmagazin

06:45

Forint, fillér (25´ ism.)

07:10

Gasztroangyal (55´ ism.)

gasztronómiai sorozat) - Fagylalt

08:05

Német nyelvű hírek (10´ ism.)

hírműsor

08:15

Orosz nyelvű hírek (5´ ism.)

hírműsor

08:20

Kínai nyelvű hírek (15´ ism.)

hírműsor

08:35

Útmutató (30´ ism.)

vallási műsor

09:05

Így szól az Úr! (10´ ism.)

vallási műsor

09:15

Kereszt–Tények (10´ ism.)

vallási műsor

09:25

Biblia és irodalom (20´)

vallási műsor) - Kassák Lajos

09:45

Talentum (35´)

magyar portréfilm-sorozat) - Búza Barna

10:20

Magyar Krónika (30´)

kulturális magazin) - A zene mint szakrális művészet

10:50

Nagyok (30´)

portréműsor) - Molnár Piroska, 2.

11:20

Angol nyelvű hírek (15´ ism.)

hírműsor

11:35

Asszonyok (75´)

magyar tévéjáték , 1981

12:50

V4 Híradó (10´)

13:00

Híradó (20´)

hírműsor

13:20

Rondó (30´ ism.)

kisebbségi magazin

13:50

Kvartett (35´ ism.)

Visegrádi négyek országainak közös magazinműsorában lengyel, cseh, szlovák és magyar tájakra látogatunk, hogy feltérképezzük a hasonlóságokat és az eltéréseket, s így a térségben élő embereket közelebb hozzuk egymáshoz.

14:25

Család-barát válogatás (60´ ism.)

családi magazin

15:25

Balatoni nyár (115´ ism.)

szabadidős magazin ) - Utánunk a vízözön!

17:20

Balatoni utazás (40´)

magyar ismeretterjesztő sorozat, 8.rész) - Kövek és borok

18:00

Gasztroangyal (55´)

gasztronómiai sorozat) - Szigetközi kecsege

18:55

UEFA Európa – liga selejtező (65´)

- Maccabi Tel Aviv – Ferencváros

20:00

Szenes Iván emlékkoncert 2017, 3. (55´)

magyar koncertfilm , 2017

20:55

UEFA Európa – liga selejtező (125´)

- Ujpest FC – Neftci Baku

23:00

Világörökség Portugáliában (25´)

portugál dokumentumfilm-sorozat, 3.rész) - Porto

23:25

Kulturális híradó (30´ ism.)

Premierek, kiállítások, koncertek, könyv - és filmbemutatók, Magyarországon és a Kárpát-medencében. Friss kulturális hírekkel jelentkezünk minden hétköznap a Kulturális Híradóban.

23:55

Mindenki Akadémiája (35´)

magyar ismeretterjesztő sorozat) - Horváth Richárd: Mi volt Mátyás király egyetlen politikai "baklövése"?

00:30

Tudomány Minden Napra (15´ ism.)

.

00:45

Hetedhét kaland (10´)

ismeretterjesztő műsor

00:55

Himnusz (5´)

kulturális magazin

01:10

X-akták (60´)

amerikai misztikus sorozat, III./16.rész

02:10

Spartacus (55´)

amerikai kalandfilmsorozat, IV./9.rész

03:05

Jericho (40´)

amerikai filmsorozat, 2.rész

03:45

Teleshop (60´)

Televíziós vásárlás

04:45

Műsorzárás (75´)

éjszakai show

06:00

Teleshop (35´)

Televíziós vásárlás

06:35

A Simpson család (20´)

amerikai rajzfilmsorozat

06:55

Dragon Ball Super (25´)

japán animációs sorozat

07:20

Dragon Ball Super (25´)

japán animációs sorozat

07:45

Dragon Ball Super (20´)

japán animációs sorozat

08:05

Jericho (60´)

amerikai filmsorozat, 3.rész

09:05

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, V./6.rész) - A változás útja

10:05

A zöld íjász (60´)

amerikai akciófilm-sorozat, I./23.rész) - Az igazság pillanata

11:05

Flash – A Villám (60´)

amerikai akciófilm-sorozat, I./5.rész

12:05

Jim szerint a világ (25´)

amerikai vígjátéksorozat

12:30

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat

13:00

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IX./1.rész) - Az el-nem-jegyzés

13:30

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IX./2.rész) - Emma bömböl

14:00

Jóbarátok (30´)

amerikai vígjátéksorozat, IX./3.rész) - A gyerekorvos

14:30

Jóbarátok (35´)

amerikai vígjátéksorozat, IX./4.rész) - Cápák

15:05

Yu-gi-oh! Zexal (30´)

japán animációs sorozat

15:35

Yu-gi-oh! Zexal (25´)

japán animációs sorozat

16:00

Dragon Ball Super (30´)

japán animációs sorozat

16:30

Dragon Ball Super (30´)

japán animációs sorozat

17:00

Dragon Ball Super (30´)

japán animációs sorozat

17:30

A Simpson család (30´)

amerikai rajzfilmsorozat

18:00

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat

18:30

Jim szerint a világ (30´)

amerikai vígjátéksorozat

19:00

Csillagkapu (60´)

amerikai sci-fi akciófilm-sorozat, V./7.rész) - Rabszolgaság

20:00

Flash – A Villám (60´)

amerikai akciófilm-sorozat, I./6.rész

21:00

A zöld íjász (60´)

amerikai akciófilm-sorozat, II./1.rész) - A hősök városa

22:00

X-akták (60´)

amerikai misztikus sorozat, III./17.rész

23:00

Spartacus: Vér és homok (70´)

amerikai akciófilm-sorozat, II./1.rész

00:10

A zöld íjász (55´)

amerikai akciófilm-sorozat, II./1.rész) - A hősök városa

01:05

X-akták (60´)

amerikai misztikus sorozat, III./17.rész

02:05

Spartacus (55´)

amerikai kalandfilmsorozat, IV./10.rész

03:00

Jericho (45´)

amerikai filmsorozat, 3.rész

03:45

Teleshop (60´)

Televíziós vásárlás

04:45

Műsorzárás (75´)

éjszakai show

< >